Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Billentyűzetszűrő program...

Billentyűzetszűrő program van? (további info lejebb)

Figyelt kérdés

Pár hónapja a billentyűmre szörp ömlött.

Így a bal-shift, bal-ctrl, windows és alt nem működik.

További problémám az, hogy néhány billentyű leütésekor több leütést idéz elő. pl: az "A" jelzésű billentyű "aó"-t idéz elő, vagy az "E" "urweóqó"-t stb.

Kérdésem az, hogy van e olyan program ami ha pl. "urweóqó"-t talál akkor kijavítja "e"-re.


2011. szept. 7. 13:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
még szerencse hogy infot tanul :D
2011. szept. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ha pl. mindent először a Jegyzettömbbe írsz vagy egy másik szövegszerkesztőbe, akkor ott van csere funkció, ami kijavítja neked a urweóqó-t e-re egy gombnyomással. Jobbakban még makrót is lehet írni erre, úgy már tényleg egy gombnyomás. Aztán a javított szöveget bemásolod ahová akarod.
2011. szept. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

14/F vagyok...

Na és? Ha nem tudod szétszedni akkor vidd egy haverodhoz aki ért hozzá és rendbe hozza. Amúgy nem javítható, én nekem világ életemben asztali gépem volt. Na nekem nem ömlött bele víz és kb negyed év után a h-ra mh-t a m-re meg mh-t írt :D

Marad a usb-s billentyűd. Amúgy ha nincs pénzed miből vettél laptopot?

2011. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Mégis mit gondolsz?

Megvették neki a szülei, mint minden gyereknek.

2011. szept. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 vagyokakilehetek ***** válasza:

de most tényleg. egy nyomorult billentyű ennyibe kerül a legolcsóbb is.


Silverline MM-KB660

Billentyűzet, USB,

Gyártó: Silverline Modell: MM-KB660 Tulajdonságok: Típus: Vezetékes USB 2.0 csatolófelület Multimédiás gombok Internet gyorsbillentyűk Magyar kiosztás

1 019 Ft-tól


nehogy már ne teljen ennyire se. apa egy doboz cigi és egy sör árát kispórolja a szervezetéből és kész...


vagy anya egy műkörömmel kevesebbet tesz fel...


ha már a kiscsákó 14 évesen nem képes megoldani ezt.

/nagyszülők, nagynénik nagybácsik, többi rokon, tesó, valakit csak meg tudna vágni nyomorult 1000 forintra...


de tudod mit??? megszánlak. veszek neked egy billentyűt.

írok Privát üzenetet az itteni regisztrációdhoz használt email címedre. és te abban válaszként megadod hova küldjem el postai úton azt a nyomorult billentyűt.


Boldog karácsonyt előre is :D :D

2011. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 vagyokakilehetek ***** válasza:

Üzenet küldése

Ezen az oldalon e-mailt tudsz küldeni egy adott kérdés vagy válasz írójának, aki lehetővé tette az efféle publicitást a beállításai között.

Az e-mailben az oldalon megadott e-mail címedet és nevedet tüntetjük fel, amit itt is láthatsz. Amennyiben mégsem ez az e-mail címed, mielőbb változtasd meg az Adatmódosítás menüdben.


Üzeneted elküldtük!



vagyis megkapta a gyerek az üzit. már rajta múlik lesz e neki billentyűzete vagy nem :D:D

2011. szept. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Jó, de az igazi problémája az, hogy elromlott a laptop billentyűzete.
2011. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Újra én. Eltelt 2 év , és került a kezembe már jónéhány laptop is. Te most ugye 16 éves vagy. Hozd be és megjavítom ha még esedékes (bár nem hinném hogy az ). karcagi vagyok, senki helyébe nem utazok. Előtte írj privátot és megegyezünk.

üdv: Csaba

2013. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 vagyokakilehetek ***** válasza:
még arra se válaszolt hogy küldtem volna neki egy új billentyűzetet ingyen. lúzer felsőfokon.
2013. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Azóta ömlött rá még szörp és érdekes módon megjavult
2013. nov. 7. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!