Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg fogok bukni 1 tantárgyól...

Meg fogok bukni 1 tantárgyól és ebből egyéb gondjaim is akadnak . Elég NAGY gondok. Szerintetek mit tegyek? Infó lejebb

Figyelt kérdés

Lehet Meg fogok bukni 1 tantárgyból és a családom hozzám sem szól mert szégyelnek , én is szégyellem magam , a barátaim állandóan baztatnak ezzel ... hülyének néznek

Facebook profilomon beszélik meg milyen hülye vgyok stb...

Barátnőm nincs, nem tudok senkire számítani, se barátra se családra senkire... nem szoktam ide irálni nagyon de kétségbeesett vaggyok.

Sokat gondolkodtam azon hogy "elmegyek" vagy öngyilkos leszek ... lehhet hogy ez kissé durvának hangzik , de az az igazság hogy az életem már régóta elég szar.

Nincs sok barátom , se barátnőm (mert ronda vagyok a barátaim... nem is a barátaim csak azért vagyok velük mert nem szeretnék egyedül lenni) a barátaim folyton baztatnak az alakom , az arcom , az eszem , a MINDENEM miatt ... természetessen röhögök rajta mintha vicces lenne de rohadtul nem az.

Most ha megbukok ebből a tantárgyból lesz pótvizsga de azon se megyek át mert ez egy szakmai tantárgy egy szakmai iskoláéban és 3 ból 2 hónapot dolgoznom kell ... meg hülye is vagyok ... a barátaim szerint ... de igazuk van úgylátszik...de ezt lehet már mondtam...

Imádom ezt az országot annyi kedves ember van benne

Észrevételeket vagy csak valami kérdésed van akkor nyugodtan tedd fel ... jajjj ne ... ne ilyen sokan :)



2012. ápr. 16. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Mintha magamat olvasnám.
2012. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem öngyilkosnak kell lenni, meg itt sajnáltatni magad, b@szod, hanem tanulni kell.
2012. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

ma 22:30 Te bunkó paraszt, ilyen állapotban amilyenben ő van nem éppen a legegyszerűbb dolog tanulni.

Kérdező:

Ha gondolod írj privátba, és fejtsd ki bővebben mi a baj, szívesen segítek amit tudok.

2012. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? :)

Egyébként néha én is úgy érzem, csak azért vagyok a "barátaimmal" hogy ne legyek egyedül, máskor meg tiszta jól érzem magam. Egyébként nekem is írhatsz privátot ha gondolod. :) 17/F

2012. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
nyugimár fiam:D gondolom fiú vagy.. NEM VAGY EGYEDÜL ez segítsen
2012. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha olyan, hogy tudsz tanulni rá, akkor kezdj el tanulni. A kettes meglesz még év végéig.

Keress valami iskolán kívüli elfoglaltságot(sport, hangszer, sakk-kör, fotó-szakkör, mit tudom én, ott ismerkedj új emberekkel)

A barátaidat szard le, legyenek csak haverok, akiktől semmit se vársz.

2012. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat ... nem hittem volna :')

Szeretnék reagálni a válaszokra :

-Tényleg nem egyszerű dolog ilyenkor tanulni, de nem akarok kifogásokat keresni... egyszerűen buta vagyok , ha vissza tudnám forgatni az időt higyjétek el hogy megtenném és sok mindent máshogy csinálnék.

- 17/F vagyok

- Nagyon sokat tanulok mostanában... de értelmét nem látom mivel eléggé el**sztam ezt az évet, és ezt lehetetlen lenne kijavítani, de azért próbálkozom :)

- A szakkörök és egyéb elfoglaltságok nem nagyon lesznek mivel a kedves barátaim terjesztik a hírem a városba eléggé masszívan (ez egy kisváros kb 10 ezer fővel) , vissza -vissza hallom a tetteimet olyan emberektől akiket szinte nem is ismerek... Ilyenkor azért kicsit elszégyellem magam ... ha megpróbálnék mostanában ismerkedni egy ismeretlen lánnyal/fiúval akkor valószínüleg eléggé rossz vége lenne annak (miattam).

De azért szoktam biciklizni és hegyek (igazából csak kb 100 méteres domb) amire fel szoktam mászni kilátás miatt.. egyedül :)

Még egyszer szeretném megköszönni a válaszokat , nagyon kedves tőletek ... eléggé megdöbbentem hogy ennyien fognak írni :')

2012. ápr. 17. 23:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Indulj ki abból, hogy amíg van tüdőd, szíved, ilyenek, addig fizikailag képes vagy élni. Nem kellenek mások ahhoz, hogy életben maradj. Talán nehéz, de meg lehet csinálni.

Azoknak meg, akik a rossz híredről ismernek, bizonyítsd be, hogy te nem vagy olyan. Ha mégis, akkor meg változtass. Nem azt mondom, hogy változz meg miattuk, hanem, hogy a rossz tulajdonságaidat fogd vissza, vagy próbáld meg eltüntetni. Illetve ne csinálj olyan dolgokat, ami miatt jogosan pletykálhatnak rólad(rossz értelemben). Például ne erőszakolj meg lányokat, vagy tudom is én.(Ha jól értettem bizonyos tetteid miatt van rossz híred, de nem tudom milyen dolgok, úgyhogy írtam valamit)

Ha annak a tantárgynak a tanára nem egy született bunkó, akkor egyszer mondjuk doga után, amikor kevés az anyag, tanuld meg, (de nagyon jól) és szólj neki, hogy szeretnél felelni. Ha jól sikerül, akkor mondjuk olyan 60-70%, hogy fogsz még párszor felelni, ha jó fej azért, hogy javíts, ha kevésbé, azért, hogy megnézze mindig tanulsz-e, tehát tanulj. Vagy szólhatsz is neki, amikor valamennyire érted az anyagot, hogy vannak dolgok amiket nem értesz, magyarázza el még egyszer neked. (De úgy menj oda, hogy tisztában legyél az anyaggal, és legyen egy-két konkrét kérdésed. Pl. Ez miért lesz piros, ha hozzáöntjük azt? vagy Nem értem, hogy ez miért így van, mert én így meg így megcsináltam, de nem az jött ki eredményként, ami a megoldás.) A tanároknál sokat szokott számítani az, ha látják, hogy igyekezel.

Szüleidhez is odamehetsz egy-egy ilyen kérdéssel, akkor ők is látják majd, hogy igyekszel, és talán engednek egy kicsit.

A külsődről annyit, hogy legyél igényes (moss fogat, ne legyél büdös, ha pattanásos vagy szerezz az elleni cuccot, ilyenek), a többi meg ne érdekeljen, mert ezt adta a sors, ezt kell szeretni, vagy legalább elfogadni. Változtatni úgyse tudsz rajta.(Max plasztikával, azt meg csak később teheted.)

Amúgy milyen az alakod, az arcod, hogy piszkálnak vele? Mármint mit mondanak? Mert, olyat hallottam (tapasztaltam) már, hogy egy lányt, de egy fiút? Nem vagy izompacsirta, vagy mi?


Sok sikert!

2012. ápr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, és milyen tantárgy?
2012. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Azért.....te még mindig a jobbik csoportba tartozol....és nem vagy egyedül....apám pár éve halt meg....senki sem állt mellettem egyedül maradta rontottam a suliban elég rendesen....és kb. mindenki bäszogatott és most nem csak valami kis gyerekes viccelődésre gondolok aztán közép suliban első félév buktam két tantárgyból kb. majdnem kitagadtak a családból....még sem gondolkoztam olyanon hogy öngyilkosság.....ember...szedd össze magad.....
2012. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!