Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg fogok bukni 1 tantárgyól...

Meg fogok bukni 1 tantárgyól és ebből egyéb gondjaim is akadnak . Elég NAGY gondok. Szerintetek mit tegyek? Infó lejebb

Figyelt kérdés

Lehet Meg fogok bukni 1 tantárgyból és a családom hozzám sem szól mert szégyelnek , én is szégyellem magam , a barátaim állandóan baztatnak ezzel ... hülyének néznek

Facebook profilomon beszélik meg milyen hülye vgyok stb...

Barátnőm nincs, nem tudok senkire számítani, se barátra se családra senkire... nem szoktam ide irálni nagyon de kétségbeesett vaggyok.

Sokat gondolkodtam azon hogy "elmegyek" vagy öngyilkos leszek ... lehhet hogy ez kissé durvának hangzik , de az az igazság hogy az életem már régóta elég szar.

Nincs sok barátom , se barátnőm (mert ronda vagyok a barátaim... nem is a barátaim csak azért vagyok velük mert nem szeretnék egyedül lenni) a barátaim folyton baztatnak az alakom , az arcom , az eszem , a MINDENEM miatt ... természetessen röhögök rajta mintha vicces lenne de rohadtul nem az.

Most ha megbukok ebből a tantárgyból lesz pótvizsga de azon se megyek át mert ez egy szakmai tantárgy egy szakmai iskoláéban és 3 ból 2 hónapot dolgoznom kell ... meg hülye is vagyok ... a barátaim szerint ... de igazuk van úgylátszik...de ezt lehet már mondtam...

Imádom ezt az országot annyi kedves ember van benne

Észrevételeket vagy csak valami kérdésed van akkor nyugodtan tedd fel ... jajjj ne ... ne ilyen sokan :)



2012. ápr. 16. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Detto szinte majdnem én is ugyanez vagyok

Nagyob hasonlóak a problémáink

Bár nekem még barátom se nagyon van :/


Engem is baztatnak a külsőm meg a belsőm miatt is, ami eléggé meg is visel,bár lehet, hogy igazuk van, de lassan kezdek úgy lenni vele, hogy LESZ@ROM mit mondanak mások...

2014. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nyugi van én kétszer buktam ki is rúgtak mindkét suliból, mert konkrétan nem jártam be meg sose tanultam és összegyűlt 300 igazolatlan vagy talán több persze azután összeszedtem magam és leérettségiztem csak akarat kérdése neked is menne, ha nekiülnél még az is lehet meg se buknál az meg, hogy csesztetnek a suliban ne törődj vele nekem is dumáltak mondjuk engem a stílusom miatt szekáltak persze szétütöttem a fejét a palinak, mert hát én nem viselem el az ilyen kutya embereket ilyeneknek a véleményére meg ne adj ezek úgy is szarabb emberek nálad na kapd össze magad gyorsan sok sikert!
2015. okt. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!