Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek a Brian...

Mi a véleményetek a Brian Tracy-Phoenix/Főnix szemináriumáról, illetve egyéb könyveiről?

Figyelt kérdés

Aki ismeri már egy ideje ez az önfejlesztő módszert,és átfektette gyakorlatban annak mi a véleménye róla?

Nektek melyik technikák tanácsok javították legjobban karriereiteket,életeteket?

Ha kiemelhetnétek a 3legfontosabb teknikát/dolgot amit nyújtott nektek Brian Tracy mi lenne az?

és végül:Mit értetek el vele?


2011. márc. 30. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Futás közben szoktam hallgatni.

Nagyon okos dolgokat mond, egy motivációs alapmű a Főnix Szemináriuma.

Amióta célokat határozok meg, tényleg jobban érzem magam a bőrömben.. :)


érdemes jegyzeteket készíteni minden részéről!



14f

2011. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
95%

én is készítek jegyzeteket belőle:)

szeritnem fontos, hogy ne csak egyszer hallgasd meg, mert idővel 'elévül' tudás a fejedben.

Kiemelni 3fontos gondolatot, amit nyújtott, nem annyira könnyű. az biztos, hogy sikerült javítani a hozzáállásomon és elfogadó-képesebb lettem.

sokkal jobban érzem magam:)

2011. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat bátran! :))
2011. ápr. 3. 19:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Isteni dolog sokkal érthetőbb mint a napoleon hill könyvek bár azok is jók.

De Brian Tracy-t valahogy jobban értem.

És én is sokkal jobban érzem magam mióta meghalgattam.

2011. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudnátok még hasonló önfejlesztő könyveket ajánlani, amit érdemes megvenni??!!

Várom a javaslatokat!!

2012. jún. 5. 12:32
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia ami nekem bejött az az Erő című könyv,nagyszerűen leírja az érzelmeket és elmagyarázza őket,szerintem megéri az árát.A másik a Visszavonulni fiatalon és gazdagon,Robert kiosakitól.Ez nagyszerűen elmagyarázza azt,hogyan látjuk a világot és hogyan látják más emberek és .hogyan tudunk ezen úgy változtatni,hogy számunkra is megnyíljanak lehetőségek.Ezt jobban nem tudom elmondani,de a könyv nagyon érthetően leírja.

Valamint a Leggazdagabb ember aki valaha élt,salamon király titka c. könyvet is ez is sok jó dolgot tartalmaz.

De jó a gondolkodj és gazdagodj és a siker titka plb is.

De ha azt kérdeznék melyik tette a legnagyobb hatást rám az a Visszavonulni fiatalon és gazdagon című könyv lenne,azóta egy teljesen más világot látok,egy sokkal jobb világot,ami telis tele van lehetőségekkel.

Csak ne kövesd el azt a hibát mint sokan megnézik a titok című filmet vagy elolvassák a könyvet és azt hiszik elég képzelegni meg vizualizálni és minden sikerül és csodás lesz,kemény munka nélkül,de ez nem jön be és csak az időt pazarolják sokan.De ne rémüljön meg senki a kemény munka a legjobb az egészben,hisz az maga az út.

És bár mindenhol leírják és mondják de én sem fogtam fel amíg megnem tapasztaltam a célok fontosságát,amint rájöttem mitakarok ,egy másabb ember lettem,mióta rájöttem mit akarok elérni.

És a hogyan tényleg mindegy csak a miért számít.

2012. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,várom más javaslatait is!!!!
2012. jún. 11. 17:38
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Kedves Kérdező!


Te mit olvastál el/hallgattál meg eddig?

Milyennek találod? Mi az a 3 dolog, amit kiemelnél?

Találtál már időközben hasonló anyagokat ebben a témában?


Engem is nagyon érdekel ez. Most nyáron akarok jobban elmélyülni benne.

2012. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sinosalos válasza:

Ha érdekel titeket a téma, készítettem egy oldalt, ami ezzel foglalkozik: onfejleszto pont hu


:) Remélem hasznosnak fogjátok találni!

2013. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

A véleményen az hogy ne vegyél több önfejlesztő könyvet

Egyet csinálj meg rendesen!

2013. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!