Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek D. Preston...

Mi a véleményetek D. Preston és L. Child írópáros könyveiről?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam az egyik barátomtől erről az írópárosról, és kölcsönkaptam az egyik könyvét.A címe: Kénköves pokol. De van még egy csomó ilyen könyv (A megtalált ereklye, Csendélet varjakkal, Temetői tánc...).Ti olvastátok már őket? És mi a véleményetek róla? Én imádom, szinte falom ezeket a könyveket (főleg Pendergast ügynök, és Smithback miatt, ők a kedvenc szereplőim).
2011. ápr. 10. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy KIRÁLYAK! Sajnos kevesen olvassák a könyveiket (magyarországon, annyira nem kevesen, de nem is olyan nagyon híres) de én mindet nagyon szeretem! Olvastam a Kénköves poklot, a Halál táncát, Elátkozott völgy, Titkok háza, Sötétség kereke, Megtalált ereklye, Ereklytartó, Csendélet varjakkal, Az eltűnt város:) Sajnos a két legújabb könyvükhöz még nem jutottam hozzá, de az is hamarosan meglesz:)

Igen, én is nagyon szeretem a szereplőket, ugye Pendergast a favorit, Smithback és D'Agosta is nagyon jó:) Valamint Nora Kelly-t és Laura hadnagyot is szeretem:)

Olvasd tovább mert JÓK:P

2011. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De jó hogy végre valaki mást is hallok hogy szeretik ezeket a könyveket :)

egyébként én megvettem a temetői táncot (azt hiszem ez az egyik legújabb), de a másik az melyik? egyébként olvastad miről szől a temetői tánc? az eleje nagyon rossz a számomra....most nem lövöm le a poént de szerintem neked is az lesz... :(

2011. ápr. 11. 21:30
 3/11 anonim ***** válasza:

jah, olvastam a tartalmát... áú... amikor megtudtam, hú ne tudd meg, hogy kiakadtam...

hát, megvenni sajnos nem tudom, ugyh vagy könyvtár, vagy letöltés...

a másik címe: Halálos kísérlet

itt olvashatsz róla bővebben: [link]

nem tudom, h ez Pendergast könyv e... de szerintem nem:(

de attól még izgalmas lehet:)

2011. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, majd megpróbálom beszerezni valahonnan :)
2011. ápr. 12. 15:33
 5/11 anonim ***** válasza:
amúgy én is magyon ritkán találkozom még olyanokkal akik szeretik ezeket a könyveket, vagy legalább ismerik őket... kivéve a családom, de az nem ugyanaz:) ugyh én is köszönöm:)
2011. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

múltkori vagyok...

Ésss itt a legújabb könyvük!!!:)

A címe: Lázálom

Most adták ki, a könyvhéten láttam, teljesen új!

[link]

2011. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De jóóó!!!

Wáá...tök jó a téma, annyira szeretem amikor Pendergast van a központban :) Akkora egy zseniális ember, hogy az hihetetlen ... :)

Köszönöm hogy szóltál :)

2011. ápr. 17. 10:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Szívesen:)

Én arra lennék kíváncsi, hogy időben hova tartozik ez a könyv... úgy értem, még a Sötétség kereke előtt, vagy mikor? Mert ugye a múltkori, Ereklyetartó a legkorábbi, pedig azt is csak később adták ki...

2011. ápr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Olvastam tőlük:

-A megtalált ereklye

-Az ereklyetartó

-Titkok háza

-Csendélet varjakkal

-Kénköves pokol

-Lázálom


Viszont nem értem Pendergast és Constance Green kapcsolatát, lehet azért mert a könyveket nagy időközökkel olvastam. Hol találkoznak, ki ez a lány?

Maga a sorozat hihetetlenül jó, és az egyik könyv meg is lett filmesítve "A Bestia" címmel, bár Pendergast a filmben nincs jelen, és nem is említik :P

2013. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadó: Én azóta szinte mindegyik megjelent Pendergastos könyvet olvastam, és a legújabb a Két sír című kötet a Helen-trilógia lezáró része. Ebben elmagyarázza a Constance-Pendergast kapcsolatot, és sok mindenre fény derül.

Le is írhatom, de szerintem izgalamasabb lesz ha a könyvet olvasod majd :)

A Bestia című filmet még nem láttam viszont meg fogom nézni, köszi hogy ajánlottad.

2013. júl. 31. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!