Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Thomas Brezina könyveiről...

Thomas Brezina könyveiről vélemény? Fiúk kizárva sorozat.

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen tényleg van? :D Legalább valami álnevet kitalált volna magának az író, hogy női névvel jelenjen meg egy ilyen könyv... Fiúk kizárva, és férfi név az írója... Pff...
2011. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
És van egy "Csajszik vigyázat!" sorozata is mely a fentinek az ellentéte.
2011. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon jó sorozat 12-15 éves kislányok tökéletes. Rengeteg része van, létezik több különkiadás is. Ez volt életem első olyan könyve amit azért olvastam el mert érdekelt nem azért mert kötelező volt, szóval jó emlékek kötnek hozzá de én sajnos már kinőttem ebből a sorozatból. Mindenképp olvass el egyet, sztm tetszeni fog.
2011. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
12 évesen nagyon szerettem, elolvastam egy csomó részt :)
2011. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
én 10 éves koromig olvastam.
2011. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon egy bizonyos korosztályt és nemet céloz meg, de nekik tetszhet, én is sokszor olvastam nagyon sok része meg is van, bár mostanában nem olvasom, azért egyszer-kétszer elment... :)
2011. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 11 éves lányomnak szeretném megvenni.
2011. jan. 4. 09:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!