Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a véleményetek a Brian...

Mi a véleményetek a Brian Tracy-Phoenix/Főnix szemináriumáról, illetve egyéb könyveiről?

Figyelt kérdés

Aki ismeri már egy ideje ez az önfejlesztő módszert,és átfektette gyakorlatban annak mi a véleménye róla?

Nektek melyik technikák tanácsok javították legjobban karriereiteket,életeteket?

Ha kiemelhetnétek a 3legfontosabb teknikát/dolgot amit nyújtott nektek Brian Tracy mi lenne az?

és végül:Mit értetek el vele?


2011. márc. 30. 08:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

engem is érdekelnének sikertörténetek, megerősítések.


nem rég fejeztem be a jegyzetelést, előbbb meghallgattam. rendkívül lusta és depresszív ember vagyok és még ugyan a napi tevékenységeimet nem borította fel de a kedvemen sokat javított. másképp látom magam, a körülöttem lévőket. még a legfőbb célom keresesésén vagyok.. így sok eredményt nem tudok felmutatni csak az optimista hozzáállásomat.


leginkább a Szeretem magam, Lángész vagyok és a listázás napi bevezetése lényegesen javít a helyzeten.


amúgy nem tudtok valami blogról, ahol kialakult egy közösség ez a szeminárium alapján és motivációs anyagokat kaphatunk meg, vagy egymást erősítenénk, segítenénk egymást céljaik elérésében? szerintem klassz lenne mindezt együtt csinálni. motivációt ad, lelkesít, és egymást támogatva könnyebben jutnak a célhoz. kontroll csoportnak is megfelelő lenne. ha angolul is találtok az is szuper lenne^^ (egyre jobb az angol tudásom:D)

2014. szept. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!