Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki rábeszéljen minket egy olyan fiúra aki nem is tetszik nekünk? Több infó lejjebb

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nemrég megismertem egy srácot, aki nekem egyáltalán nem jön be, de elég sűrűn összefutottunk, egy csajszi jelenlétében. A csajszi azt mondta nekem, hogy egyértelműen bejövök a srácnak. Azelőtt nem érdekelt a srác, de amint beszéltünk róla utánna olyan boldogsággal töltött el, hogy bejövök neki. Persze ez amiatt van, mert kinek nem esik jól, ha tetszik neki a másik. De azóta elég sűrűn rágondolok,és nem tudom, hogy miért. Létezik, hogy csak így hirtelen kialakult bennem egy kis vonzalom???

Válaszokat előre is köszönöm :)


2011. nov. 8. 16:28
 1/10 zkriszti3 ***** válasza:
Akár a lelki társad is lehet ami többet ér bárminél.
2011. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Lehet, hogy a "csajszi" segített észrevenni a srácot. Próbáld ki, hogy mennyire szeretsz együtt lenni vele, jó-e együtt lenni vele. Ha igen, akkor pedig miért ne legyél vele. Bármi kialakulhat.
2011. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ebbe nem is gondoltam bele, h ő segített észrevenni a sácot..:)

Köszi a segítséget..:)

2011. nov. 10. 11:53
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a lelki társ dolog honnan jött?
2011. nov. 10. 12:11
 5/10 zkriszti3 ***** válasza:
Első vagyok.A lelki társ a lányomtól jött,akinek tetszik egy fiú viselkedése,nem a külseje.Rengeteget beszélgetnek sportolnak.
2011. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is a viselkedése tetszik nagyon..de hát még nem sokat beszélgettünk..:(
2011. nov. 10. 13:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad befolyásolni.Magad válassz párt!
2011. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad van....
2011. nov. 27. 17:50
 9/10 anonim ***** válasza:

A szüleim kb 4-szer próbáltak befolyásolni és mind a négyszer szarul sikerült a kapcsolatom.Amikor nem hagytam magam akkor jól sikerült és gyerekemis lett az illetőtöl és boldogok vagyunk.Neked kell érezned,hogy jól érzed-e magAD a kapcsolatban vagy tetszik-e egyáltalán az a pasi/nő.Senki más nem döntheti el helyetted.Senki nem mondhatja meg neked mi a jó.Gondolom felnőtt vagy.Azt úgy is észre fogod venni ha tényleg jó indulatból erőteljesen lebeszélnek valakiről főleg ha többen(pl:figyusz ezzel a pasival vigyázz mert veszélyes,erőszakos stb.!!)Rábeszélést azt ne engedd.Kicsit hallgatnod kell a saját megérzéseidre Pl:,,Szerintem normális,rendes ez a fazon vagy csak mondják?",,Mindenki azt mondja jó fej de nekem nem szinpi"

Nem egyszerű mert valamikor tényleg jó indulatból lebeszélnek valakiről.Sose engedd,hogy bárki is rád erőltessen valakit akitől esetleg borsózik a hátad mert annak mindig oka van.

2011. nov. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hu, teljes mértékben igazad van.

Igazából ezzel a sráccal én nagyon jól érzem magam meg minden, de hát nincs meg az a dolog, amit eddig éreztem mással...Nincs meg az a szikra, vagy nem is tudom hogy fejezzem ki magam. Vonzódás megvan, de ennyi...

2011. nov. 28. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!