Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem sajnáltatni akarom magamat...

Nem sajnáltatni akarom magamat, csak véleményt szeretnék kérni. Szerintetek is kilógok az ő társaságukból? (lent info)

Figyelt kérdés

Bekerültem a középiskolába,az osztály egyből befogadott,sok barátnőm lett,és barátom is.Elég rövid idő alatt nyilvánvalóvá vált,hogy az új osztálytársaim nagy százaléka igen-igen tehetős családból származik- velem ellentétben,hiszen mi teljesen átlagosan élünk az anyukámmal.A barátaim mind külföldi nyaralásokra járnak,márkás ruhákat hordanak,és mindenféle drága kütyüjük van(értsd: tükörreflexes fényképezőgépek,iPhone-ok,Blackberry-k,iMinden....)-viszont nekem semmi ilyenem nincs(nem mintha annyira szükségem lenne rájuk,de azért csak szeretne az ember lánya ilyesmiket).

Nem cikiznek érte,szóba se hozzák,okos,értelmes gyerekek,és szerintem kedvelnek is...mégsem hiszem,hogy közéjük tartozok.


2012. márc. 27. 16:46
 1/4 DDD97 ***** válasza:
Én még ha milliomos lennék se vennék ilyen kütyüket, szerintem feleslegesek.. főleg egy középiskolásnak.. de ők így gondolják.. szerintem nyugi, ha nem cikiznek érte és szóba se kerül ez a téma.. akkor ne aggódj miatta hidd el remélhetőleg egyszer ők is rájönnek hogy nem erről szól az élet.. meghát egyszer már nem fogja őket gazdag apuci-anyuci eltartani..
2012. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ma már nem különleges dolog a "kütyü", mert voltaképpen bárkinek lehet. Ezek addig keltettek az emberben afféle "kiválasztottsági", különleges helyzetben lévő hangulatot, amíg nálunk ilyenek nem lehetett kapni és csak kapcsolatok útján jutottunk hozzájuk nyugatról. A nyolcvanas években az iskolában csodájára jártak a számológépes karórámnak is vagy később a személyi számítógépem is felvonzotta hozzám a fél osztályt. De ma már ezekre senki nem kapja fel a fejét. Ergo az vesz ilyeneket, aki úgy érzi, hogy szüksége van rá, de műszaki eszközökkel nem lehet kilógni a tömegből, inkább beleolvadni.

Úgyhogy ezek miatt ne érezd magad kevesebbnek!

Majd veszel, ha kell valami.

2012. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel, hidd el, huszadrangú dolgok. Nézz el fölötte, és igazi emberi értékkel tűnj ki közülük, ami nem avul el, és nem lehet pénzért megvenni.
2012. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat,de tényleg.Jól estek.
2012. márc. 28. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!