Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak en fantazialok csiklandoz...

Csak en fantazialok csiklandozasrol, es olyan dolgokrol, hogy kikotozok valakit es jol megcsikizem? Vagy olyasmirol, hogy engem kotnek ki, hogy megcsikizzenek? Vagy van mas ilyen orult is, mint en? :D 21/f

Figyelt kérdés
Eloben is csinaltam parszor, es eletem legjobb elmenyei voltak, innen tudom, hogy mennyire jo..

2016. jan. 3. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is ilyen vagyok. Csiki fetishnek hívják legjobb tudtom szerint. Mondjuk én olyan vagyok hogy inkább én akarok csikizni és nem azt akarom hogy engem csikizzenek xd
2016. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt :)

Irtam privatban

2016. jan. 4. 22:44
 3/8 anonim válasza:
Nem. Nem vagy egyedül. Mesélnél azokról amik veled történtek? Privátvan gondolom
2016. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én is szeretem, vannak is élményeim mindkét szerepről. szerencsére a barátnőm is vevő rá :)
2016. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de jo neked! :)
2016. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Én is fantáziálok arról, hogy megcsikiznek, és már csináltam is élőben. Nem vagy egyedül. :D 18/L
2017. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok 29f
2017. márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez ugyan 6 éves kérdés, de örök aktuális! A legjobb érzékiség felkeltó, vidám hancúrozó, szexhez vezető játék. Ha egy barátnővel ebben a kérdésben nem találtuk meg az egyetértést, hamar szakításra került. Volt hogy a nő adta fel, mert ezt ő nem bírja és utálja. Volt hogy én, mert mert menekülősen infantilis volt. Semmi remény nem volt, hogy ezt együtt, egymás örömére gyakorolhatjuk! Mások ilyen tapasztalata ls érdekel, kor-nem feltüntetéssel.
2023. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!