Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyáltalán nem félek a haláltó...

Egyáltalán nem félek a haláltól, egy kicsit sem. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Volt egy időszakom ami után ez így kijött rajtam. Egyáltalán nem félek attól, ha mondjuk elcsapna egy kamion az út közepén, de ne értsétek félre, nem akarok meghalni meg öngyilkos lenni, csak tudom, hogy sok bajtól megszabadulnék. Szóval ez miért van? :D

15/L



2015. aug. 9. 23:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

mert nagyon "badass" (ejtsd: bedesz) vagy.

"like a boss" ;D

2015. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

am és jó lehet neked. :) jón lehet így élni. de azért ezt nem annyira tudom elhinni. agyon sok mindennek kell elméletileg megtörténnie egy emberrel ,hogy már ne féljen ilyen dolgoktól.

vagy tényleg az van amit az előzőben írtam.

;D

2015. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezt akkor kell kijelenteni, ha -nyilván akaratlanul- becsúsztál a halál egyik (nemének) torkába, és a nadrágba akkor se csúszott semmi, meg utána sem.


A gyors haláltól könnyű - főleg elméleti síkon - nem félni. A gond ott kezdődik, ha ez nem zavarna, pl.:

"tudom, hogy sok bajtól megszabadulnék."

, de vannak, akikért "nem tartozom", de felelősséget érzek...

2016. márc. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!