Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyáltalán nem félek a haláltó...

Egyáltalán nem félek a haláltól, egy kicsit sem. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Volt egy időszakom ami után ez így kijött rajtam. Egyáltalán nem félek attól, ha mondjuk elcsapna egy kamion az út közepén, de ne értsétek félre, nem akarok meghalni meg öngyilkos lenni, csak tudom, hogy sok bajtól megszabadulnék. Szóval ez miért van? :D

15/L



2015. aug. 9. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Mert 15 évesen mindenki mindent jobban tud a világon. Azt is, hoyg éles helyzetben hoyg reagálna, holott jó eséllyel téved.
2015. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem tudom te mennyi lehetsz, de szerintem ennyi idősen te is sokat gondolkoztál ilyen, és más hasonló dolgokon. De csípj csak belém, megértem, mindenkinek jólesik bökdösni a "kisebbeket" pedig csak egy teljesen komoly kérdésre vártam teljesen komoly válaszokat.:D De tudom, tudom... ilyenkor könnyebb rávágni, hogy "serdülő, hormontúltengő kis gyerek". Talán igen, talán nem, de nem ezért írtam ide.
2015. aug. 9. 23:22
 3/13 anonim ***** válasza:

Most ha nem tetszik a válasz, minek teszed fela kérdést? A 15 éves önmagamat szívem szerint pofán vágnám, hogy kussolj már el néha szaros.

És a válaszom meg teljesen komoly volt. Mondom, jobban akarod tudni másnál... Ilyen korban mindneki azt hsizi, valamivel megváltja a világot, felőlem álmodozz nyugodtan, nekem tökmindegy.

2015. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem volt szó semmilyen világmegváltásról, fogalmam sincs hogyan szűrted ezt le pár mondatomból, de rendben. Örülök a tökéletes személyiségednek, aki csak másban talál hibát, akár egy idegenben is, és egyből az arcához is vágja. Azért örültem az őszinteségednek, köszönöm! :D
2015. aug. 9. 23:30
 5/13 anonim ***** válasza:
Példa volt... Ennyit erről. Komolyan ha nem érdekel más véleménye, ami nem az, mint a tiéd, ne kérdezz, felesleges.
2015. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De érdekel és örülök, hogy leírtad, csak nem éppen a feltett kérdéshez passzolt a véleményed.:)
2015. aug. 9. 23:56
 7/13 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén én sem értek egyet az első (és többedik) válaszolóval. Illetve nem is értem, hogy jön ahhoz, hogy valaki nem félne, ha elütné a villamos, az, hogy ő mindent jobban tud? Ezen mégis mit lehet jobban tudni? A saját érzéseit? Hát azt még jó, hogy saját maga jobban tudja, mint mások (bár tudom, sokan szeretnek nagyon okosak lenni, még ebben is).


Na, máris túlragoztam, bocsánat.


Nekem is volt egyébként ilyen időszakom, a válasz pedig ott van akérdésedben. "Tudom, hogy sok bajtól megszabadulnék", "volt egy időszakom", gondolom egy sz@r időszakról beszélünk, depressziós lehettél, és ez még mindig benned van valamennyire, vagy kicsit megváltoztatott belülről a dolog.

2015. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért remélem kinövöm, így túl sok merész dologra ráveszem magam.:D
2015. aug. 12. 21:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Jó, azért nehogy már mindenre ráfogjuk, hogy depresszió, a kamaszok 99%-a "depressziós", én is hittem azt magamtól, tömény bullshit.
2015. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem dehogy, nem vagyok olyan, aki hogyha már elkezd könnyezni depisnek nevezi magát és eretvág, közben meg várja, hogy rá figyeljenek..:D
2015. aug. 13. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!