Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hiába tanulok, kapcsolatok...

Hiába tanulok, kapcsolatok nélkül nem sokra fogok menni az életben?!

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen születnek meglévő kapcsolatokkal. Általában az élet folyamán alakulnak ki. "Megfelelő" emberekkel kell barátkozni, sokat mozogni olyan társaságban, amilyen irányban indulni szeretnél. Én pl egy művészeti ágban ténykedek, kiállításmegnyitókra, felolvasóestekre, színházi fogadásokra, stb jártam.
2010. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Jól mondod.Nem sok mindenre.

Sajnos. :-(((((

2010. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így igaz. Akiket ismerek vagy varrónőnek tanultak, vagy takarítónőként dolgoznak. Oda beajánlhatnának, de nem szeretném. Sokat tanultam azért, hogy jó állásom legyen, viszont már majdnem 1 éve próbálkozom, és semmi.
2010. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van,bizony.Elmesélem a helyi általános iskola igazgatóhelyettesének történetét(nevezzük Tézsének).Ennek a bizonyos Tézsének a szülei tanárok voltak a helyi általános iskolában,és Tézsé mindennap velük volt ovi után,aztán ebbe az iskolába iratták be.Rengeteget tanult,jó jegyei voltak.Ám egyszercsak lett egy pasija,nem volt vele túl sokáig,mert a szülei ellenezték,mert a tanulás rovására ment a Tézsének a pasija.Szóval a Tézsé szakított a pasival,és most 40 éves lett a Tézsé,fizika tanár és igazgatóhelyettes ebben az iskolában,ahol ő is tanult.De nincsen férje,az apukája meghalt,az anyukája is lassan megfog(sztem 5-10 év múlva.)Testi kapcsolata férfivel MÉG NEM VOLT,de szerelmes ugye volt.És Tézsé a mai napig a kollégáira számíthat,a matektanárnőt szokta hazafurikázni..szval..meghát az ovónővel is jóba van,de több barátnője nincs,az ovónővel is csak azért van jóba,mert rokonja,a matektanárral meg azért van jóba,mert régi ismerősök.Szerintem kár volt neki CSAK AZ ISKOLÁRA hagyatkoznia,na meg a tanulmányaira:S SAJNÁLOM ŐT.

remélem te nem jársz így..

2010. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!