Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van valami bajom vagy csak...

Van valami bajom vagy csak spontán ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval mondták már hogy nem igazán vagyok a szavak embere meg ilyenek de ez már több, nem.. Pl.: Nekem nagyon nehéz kimondani az embereknek hogy szeretlek egész életemben vagy 2x mondtam mert szerintem olyan nyálas.. Bocsánatot kérni is rettentő erőfeszítés nekem. Amikor pedig hallom a tv-be hogy meghal egy ember egyszerűen nem érdekel, nem tudom sajnálni, de ha egy kutya hal meg majdnem sírok rajta. Nem értem mi lehet a bajom..?

2014. júl. 12. 12:50
 1/6 anonim válasza:
Hát ha ez baj, akkor már ketten vagyunk a problémával. :) A "szeretlek" szót én se szoktam mondogatni, olyan elcsépelt, inkább máshogy fejezem ki. A "bocsánat" helyett meg inkább "ne haragudj"... Engem is jobban megvisel, ha egy állattal történik valami, egyszerűen mert ők sokkal kiszolgáltatottabbak és védtelenebbek, egy számomra idegen ember halálával nem tudok mit kezdeni. Nem is lenne túl jó minden nap depresszióba esni a hírektől.
2014. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, hárman vagyunk.
2014. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális jelenség. Bár a "szeretlek" szó hiánya elég erős problémákhoz vezethet párkapcsolatokban.
2014. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
... ://
2014. júl. 12. 23:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban ez teljesen általános dolog.
2014. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom
2014. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!