Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira el vagyok keseredve,...

Annyira el vagyok keseredve, már az öngyilkosságon gondolkodom, mi a baj velem hogy így állnak hozzám a férfiak?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve nincs senkim. A kapcsolataim általában csak pár hétig tartanak, mindig a pasik vetnek véget a dolognak, vagy úgy viselkednek, hogy elegem legyen belőlük és szakítsak. Itt vagyok 28 évesen tök egyedül. Komolyan mondom, normálisan viselkedem, nem adom magam könnyen, viszont próbálok bele adni mindent az adott kapcsolatban. Mások szerint szép vagyok és letagadhatok a koromból 5 évet. Van rendes munkahelyem, normálisan öltözködöm, ha beszél velem valaki nem vagyok bunkó, kényes, próbálom mindenkivel megtalálni a közös hangot, sokat mosolygok, a kapcsolatok jól indulnak de csak pár hétig tartanak. Lazán megyek bele az ismerkedésbe, nem görcsölök. Állítólag az ágyban is jó vagyok. Foggalmam sincs mi lehet velem a baj. Hogyan jöhetnék rá?
2014. júl. 4. 20:46
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Én most töltöttem a 27-et. Két barátnőm volt eddig, mindkettő 20 évesen, azokkal is csak 1-1 hónapot "jártam". Szexkapcsolaton kívül nem volt még semmilyen kapcsolatom nővel. Élvezem a szexet, de nem tudok érzelmileg közel kerülni egy nőhöz sem. Az öngyilkosság nem hiszem hogy megoldás lenne, ilyet akkor gondol az ember amikor teljesen be van szűkülve a tudata. Kétségbe van esve, nem látja a kiutat. Márpedig a megoldás Benned van.
2015. márc. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!