Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira el vagyok keseredve,...

Annyira el vagyok keseredve, már az öngyilkosságon gondolkodom, mi a baj velem hogy így állnak hozzám a férfiak?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve nincs senkim. A kapcsolataim általában csak pár hétig tartanak, mindig a pasik vetnek véget a dolognak, vagy úgy viselkednek, hogy elegem legyen belőlük és szakítsak. Itt vagyok 28 évesen tök egyedül. Komolyan mondom, normálisan viselkedem, nem adom magam könnyen, viszont próbálok bele adni mindent az adott kapcsolatban. Mások szerint szép vagyok és letagadhatok a koromból 5 évet. Van rendes munkahelyem, normálisan öltözködöm, ha beszél velem valaki nem vagyok bunkó, kényes, próbálom mindenkivel megtalálni a közös hangot, sokat mosolygok, a kapcsolatok jól indulnak de csak pár hétig tartanak. Lazán megyek bele az ismerkedésbe, nem görcsölök. Állítólag az ágyban is jó vagyok. Foggalmam sincs mi lehet velem a baj. Hogyan jöhetnék rá?
2014. júl. 4. 20:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te nem ilyen vagy, mint akiről majd írok, de volt egy barátnőm, aki szintén hasonló helyzetben volt/van. Ezt állította magáról ő is, hogy nagyon szép, okos és értelmes, nem adja magát könnyen, és nem görcsöl. De persze kívülről egyből lerítt róla, hogy el van szállva magától, folyton okoskodott (de nem volt okos), egyszerre több pasival kavart, hamar lefeküdt a pasikkal (szerinte a pár heti beszélgetés utáni szex nem tünttette fel őt könnyűvérűnek, hiszen nem egy két beszélgetés után feküdt le velük...) Sok pasival akkor is foglalkozott, ha azok mindenféle kifogást találtak arra vonatkozólag, hogy miért ne járjanak kapcsolatban, és csak szexre fussanak össze. Ha valaki érdeklődött utána, akkor vagy elutasította, vagy bunkó módon viselkedett vele, de saját maga úgy érezte, hogy nem bunkó...

Nem tudom mennyire érthető, amit írtam, de talán gondold át magad, hogy valóban olyan vagy, amilyennek fent leírtad? Nem lehet, hogy csak te képzeled ezt magadról?

2014. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

A pasik milyen indokkal vetnek véget a kapcsolatnak?


Milyen módon viselkednek, amivel szerinted el akarják érni, hogy szakíts velük? (ennek kicsit paranoia szaga van)


Férjhez akarsz menni/gyereket akarsz?


Nem vagy túl ráakaszkodós?

2014. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
NEM! Nem akaszkodok rá senkire! Soha nem voltam az a típus! Persze, szeretnék férjet, gyerekeket, de ez baj?
2014. júl. 4. 21:08
 14/31 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján valamit kiszínezel a sztoriban, mert ezek alapján nincs veled nagy baj.


"nem adom magam könnyen"


Ez alatt mit értesz? Mennyi időt? A másik kérdésem az, hogy milyen férfiaknak adsz esélyt? Csak a legfelső 10-20 százaléknak, vagy az átlagosaknak is?

2014. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Teljesen átlagos férfiakról van szó.
2014. júl. 4. 21:13
 16/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak arról van szó, hogy egyszerűen megváltozott a világ, és a férfiak nem akarnak elköteleződni. Volt korábban hosszú kapcsolatod?
2014. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Nagyvárosban laksz? Értelmiségi munkát végzel? Ha mindkettőre igen a válasz, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy a férfiak kevésbé akarnak elköteleződni.
2014. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem volt senkim, mégse akarok öngyilkos lenni ezek miatt!


26F

2014. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Érdemi választ nem tudok adni, mivel 21 évesen nekem sem volt még senkim. Tisztességes, becsületes, céltudatos, kitartó és hűséges ember vagyok. Még is egyedül vagyok és bár nyomasztó tud lenni a dolog, voltak ennél sokkal rosszabb dolgok is az életemben, de még mindig itt vagyok és élek. Magányos vagyok, de sose fordult meg a fejemben az öngyilkosság és nem is értem az ilyen embereket. Nagyon sokan bármit megtennének, ha élhetnének még egy kicsit. Rengeteg olyan ember van, aki naponta szenved és sokkal komolyabb gondjaik vannak ennél, mégse fordul meg ilyesmi a fejükben. Egyszerűen nem értem, hogy emiatt miért kell ilyen ostobaságokban gondolkodni. Ha más nem, akkor ne magadért élj, hanem másokért. Segíts másokon, ennek millió formája van attól kezdve, hogy segítesz egy ételosztáson vagy belépsz valamilyen szervezetbe egészen addig, hogy neki állsz valami olyat tanulni, amivel nagy dolgokat vihetsz vége, de még ha nem is sikerül, ott lesz a gondolat, hogy Te megpróbáltad. Nem csak a szerelem van a Földön és ostobaság lenne ilyen hülyeség miatt eldobni az élted...
2014. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

El vagy te kicsit tévedve szerintem.

Egy nő akkor igazán nő, ha valaki szereti. Én évek óta nem kapom ezt meg, és ami a legfontosabb, ha nincs senkid, családot sem tudsz alapítani, anélkül meg szerintem... felesleges élni.

2014. júl. 4. 22:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!