Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Bonyolult helyzet

Mit csináljak? Bonyolult helyzet

Figyelt kérdés

Szabadidőmben azt szoktam csinálni, hogy regizek egy társkeresőre v. közösségi oldalra egy kamu személyiséggel, és így "keresek társat", volt már hogy 47 éves családapának adtam ki magam, vagy 34 éves vállalkozónak, de előfordult már hogy csajnak adtam ki magam és hagytam hogy a fiúk meg akarjanak ismerni (hetero vagyok).

Ez az egész még 16 éves koromban kezdődött akkor poénból csináltam, de utána az életem részévé vált. Szeretek belebújni mások bőrébe. Amikor férfit játszok már volt hogy telefonon is beszéltem a nővel. A leghosszabb ilyen "kapcsolatom" 4,5 hónapos volt (egy 31 éves hölggyel) nem találkoztunk de sokat telefonáltunk, meg sms-eztünk. Ilyenkor amikor találkozásra kerül a sor mindig halogatom és később megszakítok velük minden kapcsolatot. De ez már kezd unalmassá válni. Most fogok először találkozni egy olyan lánnyal, akinek színészkedek (azt hiszi hogy egy 27 éves terapeuta vagyok, beteg gyerekeknek segítek) egy kicsit izgulok is.

4 hete tartjuk a kapcsolatot. Elmondjam neki, hogy ez tulajdonképpen egy átverés, vagy folytassam addig ameddig ki nem derül?

ez NEM kamu kérdés.


2009. dec. 29. 20:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
70%
Te figyelj már, véletlenül nem KB néven futsz? Vagy nem ez a monogramod? Annyira ismerős vagy nekem... Mintha már beszéltünk volna.
2009. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
Hm... Érdekes ember vagy...
2009. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:
miért hívtam buta játéknak? azért mert mind a ketten tudjuk hogy szerepet játszunk így nincs benne semmi izgalom és kihívás (szerintem nem is csinálsz ilyeneket...)
2009. dec. 30. 08:17
 54/64 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csinálok ilyet de am jó poénnak tűnik...

Mondjuk azé kicsit szemét vagy de betegnek nem mondanálak.

Am meg azok az emberek akik társkereső oldalon próbálnak ismerkedni, sztem azok a szánalmasak!! de ezt hagyjuk...

további jó szórakozást neked de azért ne vigyed túlzásba!! :D:D

2009. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:
köszi, köszi :) látom még akad olyan ember aki tudja értékelni a humort!
2009. dec. 30. 17:33
 56/64 anonim ***** válasza:
75%
Én is szoktam ilyeneket csinálni,és mindig jó rajtuk nevetni, hogy ennyire naívak,stb:D szerintem nem vagy beteg attól,hogy szeretsz szórakozni a magadmódján, és a többiek szerintem ne szóljanak bele hogy ki hogy éli le mindennapjait,és ha valaki nem ismer valakit, akkor meg fojtogassák magukat két kanál vízbe... sok szerencsét te srác:D ja,és nem kell hogy kiderüljön...!
2009. dec. 31. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
79%

Elmehetnél színésznek! Vagy írhatnál könyvet.

Én megnézném, hogy hogy alakítod a különböző karaktereket!

Kár, hogy ez paraszt dolog másokkal szemben, mert egyébként biztos szórakoztató, ha jól csinálod. Én is csináltam hasonlót, bár nem tartottak sokáig az ilyen kapcsolatok. De mivel rohadtul elegem szokott lenni magamból, felüdülés volt más alakjába bújni.

2010. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom hallottál-e már arról az amerikai történetről, ami szinte ugyanez, mint a tiéd.

A nő 15 éves fiúnak adta ki magát egy 13 éves kislánynak (a lány szakított a nő fiával).

A csaj szerelmes lett belé, de a végén a kedves anyuka tovább hülyítette, aminek az lett az eredménye, hogy a lány öngyilkos lett, mert nem tudta elviselni, amit az a "fiú" tesz vele.

Ilyenekre nem gondolsz? Hogy valaki esetleg jobban fog kötődni hozzád, és rosszul esik neki, hogy utólag leépíted? Esetleg bízik benned?

Sokan így is lelkileg roncsok, komolyan társat szeretnének találni, és nem hiányzik nekik egy 21 évesen is gyerekes se ggfej baromsága.

2010. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A kérdező kommentje:
ha virtuálisan ismersz vkit az nem a társad!
2010. jan. 5. 20:57
 60/64 anonim ***** válasza:
78%
Ettől még lehetnek következményei a dolognak.
2010. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!