Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Bonyolult helyzet

Mit csináljak? Bonyolult helyzet

Figyelt kérdés

Szabadidőmben azt szoktam csinálni, hogy regizek egy társkeresőre v. közösségi oldalra egy kamu személyiséggel, és így "keresek társat", volt már hogy 47 éves családapának adtam ki magam, vagy 34 éves vállalkozónak, de előfordult már hogy csajnak adtam ki magam és hagytam hogy a fiúk meg akarjanak ismerni (hetero vagyok).

Ez az egész még 16 éves koromban kezdődött akkor poénból csináltam, de utána az életem részévé vált. Szeretek belebújni mások bőrébe. Amikor férfit játszok már volt hogy telefonon is beszéltem a nővel. A leghosszabb ilyen "kapcsolatom" 4,5 hónapos volt (egy 31 éves hölggyel) nem találkoztunk de sokat telefonáltunk, meg sms-eztünk. Ilyenkor amikor találkozásra kerül a sor mindig halogatom és később megszakítok velük minden kapcsolatot. De ez már kezd unalmassá válni. Most fogok először találkozni egy olyan lánnyal, akinek színészkedek (azt hiszi hogy egy 27 éves terapeuta vagyok, beteg gyerekeknek segítek) egy kicsit izgulok is.

4 hete tartjuk a kapcsolatot. Elmondjam neki, hogy ez tulajdonképpen egy átverés, vagy folytassam addig ameddig ki nem derül?

ez NEM kamu kérdés.


2009. dec. 29. 20:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, köszönöm, hogy létezik ez az oldal!!! Életemben nem szórakoztam még ennyit, mint mikor ezt a kérdést olvastam. Drága barátom, te nem vagy ép, de ahogy látom, ezzel nem vagy tisztában. Sajnálom azokat a szegény nőket/lányokat, akikkel szórakoztál. Nem unod még? 5 év alatt ki lehet nőni a legózásból és a cumisüveges korszakból is.
2009. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
az a vicces hogy én is veled együtt szórakozok rajtuk :) ezt nem lehet megunni
2009. dec. 29. 21:59
 43/64 anonim ***** válasza:
84%
Szeretnélek megismerni, annyira jó fejnek tűnsz! Szeretem az ilyen pasikat! Írj privit és szórakozzunk egy picit! Kitalálok én is egy személyiséget magamnak, ha akarod találhatsz ki nekem egy személyiséget!Én is pont ilyent szoktam játszani, olyan jó és izgi meg vicces is! Tök jó!Puszi neked drága rokon lélek!
2009. dec. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen beszélgetnék veled erről a dologról. Mindig is érdekelt az ilyen emberek gondolata, véleménye a többi emberről. Mit gondolsz?
2009. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 A kérdező kommentje:
ha gondoljátok beszélgethetünk, de ne várjátok el hogy belemegyek egy ilyen buta játékba mint amit a 75%-os mondott :)
2009. dec. 29. 22:05
 46/64 A kérdező kommentje:
ha komolyan gondoljátok jelezzetek és holnap írok üzit (milyen helyes szócska ;))
2009. dec. 29. 22:06
 47/64 anonim ***** válasza:
100%

Én nem játszani szeretnék, pusztán megismerni a gondolataidat, hogy mit gondolsz, mikor egy szerepet játszol, milyen érzés, és ilyesmire gondoltam.

22:03-as voltam

2009. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
100%
Buta játék?Nem értem?!Ezt játszod te is 5 éve, ezt írtad!Most akkor butaság ez a játék! Most megzavarodtál, hogy más is csinál ilyent, azt hitted egyedül vagy így! Én is így ütöm el az időmet!Nem olyan egyedi dolog ez, mint ahogy te gondoltad...
2009. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
100%

Húha, ez kemény.

Lehet, hogy most is megjátszod magad?:PPP

No mindegy.

Te szimplán hülye vagy...:)))))

Na menj a lány elé, és térden állva hunyászkodj meg elötte.

Mondjuk én is csináltam 1-2x ilyet, de nem társkeresős oldalakon, és csak arra voltam kiváncsi, hogy milyen emberek, hogyan viselkednek különböző emberekkel.

Voltak húzós helyzetek is.:D

Bár ha magam adom, akkor se annak néznek, aki tényleg vagyok.:)

Na, szóval kérj bocsánatot, és vallj be mindenit, ez a legtisztességesebb.

És fogd vissza egy kicsit magad a jövőben.;)

2009. dec. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%
Építsd le, mielőtt lebukhatnál. Egyébként nem kellene így hülyére venned az embereket.
2009. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!