Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Bonyolult helyzet

Mit csináljak? Bonyolult helyzet

Figyelt kérdés

Szabadidőmben azt szoktam csinálni, hogy regizek egy társkeresőre v. közösségi oldalra egy kamu személyiséggel, és így "keresek társat", volt már hogy 47 éves családapának adtam ki magam, vagy 34 éves vállalkozónak, de előfordult már hogy csajnak adtam ki magam és hagytam hogy a fiúk meg akarjanak ismerni (hetero vagyok).

Ez az egész még 16 éves koromban kezdődött akkor poénból csináltam, de utána az életem részévé vált. Szeretek belebújni mások bőrébe. Amikor férfit játszok már volt hogy telefonon is beszéltem a nővel. A leghosszabb ilyen "kapcsolatom" 4,5 hónapos volt (egy 31 éves hölggyel) nem találkoztunk de sokat telefonáltunk, meg sms-eztünk. Ilyenkor amikor találkozásra kerül a sor mindig halogatom és később megszakítok velük minden kapcsolatot. De ez már kezd unalmassá válni. Most fogok először találkozni egy olyan lánnyal, akinek színészkedek (azt hiszi hogy egy 27 éves terapeuta vagyok, beteg gyerekeknek segítek) egy kicsit izgulok is.

4 hete tartjuk a kapcsolatot. Elmondjam neki, hogy ez tulajdonképpen egy átverés, vagy folytassam addig ameddig ki nem derül?

ez NEM kamu kérdés.


2009. dec. 29. 20:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:
21:16: írhatok neked privit? csak lásd nem vagyok beteg ;)
2009. dec. 29. 21:17
 12/64 anonim ***** válasza:
100%
mondd el neki most.
2009. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:
indoklás hiányzik
2009. dec. 29. 21:21
 14/64 anonim ***** válasza:
100%
Kímélj meg!Meg másokat is! Keress hasznosabb elfoglaltságot unalmas perceidre, ahelyett, hogy elképzelt embereket játszol a neten! Szerintem személyiség zavarod van, és egy szerencsétlen ember vagy!Szeretnél más lenni aki vagy, de nem jön össze, ezért bújsz bele más, elképzelt emberek bőrébe! És igen lehet, hogy naívak és buták akik a neten keresnek társat, főleg ha ilyen zavart emberekbe ütköznek mint Te!!!!
2009. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha egyszer magadat játszanád el? Hmm? Végülis az sem egy rossz játék, és sokkal érdekesebb, miután annyira beleélted magad mások személyiségébe, hogy valószínűleg már azt sem tudod, ki vagy TE valójában. Nagy meccs lesz. És legalább volt olyan lány, akit levetkőztettél a webkamera előtt? Vagy ez nem illik bele a szerepedbe?

19/L

2009. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 A kérdező kommentje:

én jófiú vagyok, nem csinálok olyanokat!

hogy saját magamat adjam? :D azt soha! ezzel ugyanis akkora fegyvert adnék a másik kezébe, amit addig még ember nem látott.

(nekem) jobb is ha nem tudjá(to)k milyen is vagyok legbelül.

2009. dec. 29. 21:27
 17/64 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi vagy te, egy zseni, vagy mi? Akkora fegyvert adsz a nők kezébe... Nem gondolod, hogy kicsit sokat gondolsz magadról?
2009. dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
100%
:)Szánalmas kis majom vagy Te! Sajnállak és a Világot is, hogy ilyen barmok születnek bele!
2009. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 A kérdező kommentje:

távol álljon tőlem. nem vagyok zseni. kétségtelen intelligensebb vagyok az átlagnál, de nem vagyok zseni. az intelligencia egy bizonyos része kiemelkedőbb az átlagnál, a többi nem annyira.

attól félek hogy visszaélnek a bizalmammal.

a lelkecskémet meg nem boncolgatnám nektek.. :P

2009. dec. 29. 21:33
 20/64 anonim ***** válasza:
100%

tudom-tudom...én is beszélgettem veled.....és semmiképpen nem akartál képet adni, mindig csak azt eröltetted, hogy én adjak...

hehehe! Persze nem adtam...így már te sem....aztán mégis addig húztam a fejedet, amíg adtál egy homályos képet magadról, amin egy zsíros fejű, dagi gyerek van, aki netfüggő!

Lebuktál, kisapám....

2009. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!