Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki utálja a franciákat?

Ki utálja a franciákat?

Figyelt kérdés
Én nagyon!
2009. dec. 22. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem magukkal a franciákkal annyira nincs bajom, voltam kint Franciaországban, de igazából csak az volt a probléma, hogy amint feltűnt nekik, hogy turisták vagyunk, rögtön elkezdtek angolul makogni, így nem tudtuk gyakorolni rendesen a nyelvet... Viszont magát a francia nyelvet nagyon utálom, a tanárom elvette tőle a kedvem teljesen, de sajnos kötelezően kell tanulnom.
2009. dec. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
szerintem rajtad kívül senki nem ilyen primitív.
2009. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Az első vagyok, megpróbáltam normálisan válaszolni, de mégis csak az előzőnél van a pont...
2009. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Én azért megértem a kérdezőt. Nekem sem jön be maga a nyelv és az egész kultúra, de azért biztos vannak kedves, normális franciák. A kérdező is biztos magát a nyelvet és az ottaniak viselkedését nem bírja. Ez nem hiszem, hogy primitív dolog lenne, biztos van olyan francia, aki utálja a magyarokat, pedig csak egyet ismert meg és ő nem jött be neki. Ez van, ez önálló vélemény.
2009. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Én a cigányokon kívül csak a rasszistákat utálom.
2009. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A cigányokat énis utálom, a franciáknak meg az egész nemzetről kialakult képük nem tetszik. Borzalmas a beszédük, megbízhatatlan autókat csinálnak stb. Csak egy jó dolgot tudok elmondani róluk; ott van Le Mans.
2009. dec. 22. 14:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátom, aki pultos Máltán nagyon útálja őket, állítólag nagyon bunkók és még az 1-2 cent visszajárót is elkérik tőle. Szerinte a franciák messze a legszarabb túristák :)))
2009. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
ÉN! Megveszik a magar vízbázisokat és sokszoros áron adják majd a vizet. Szerencsére Keszthely nemadta még el az egész kócerájt. ROHAGGYON AZ ÖSSZES Lét kiviszik, magyarokat szivatják.
2009. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Én gyűlölöm őket. Trianon miatt. Vesszen TriaNON!
2009. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
én imádom őket, főleg a szőrös nőket =)
2009. dec. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!