Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megőrültem. Kezdek bekettyósod...

Megőrültem. Kezdek bekettyósodni miatta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elakarok felejteni egy számomra ezidáig fontos személyt. Talán túl fontos is lett.. Vagy már nem tudom mit akarok. Félek, hogy kezd elfajulni bennem. Próbáltam fájdalmat okozni magamnak, de szerencsére "elment a kedvem". Nem történt baj. Minden nap próbálom elnyomni magamban és időszakonként váratlanul feltör bennem. Kezdek egyre jobban megzavarodni. Ez már tart egy jó pár ideig...

Egy plusz infó, hogy a dolog lány-lány téma, bár a lényegén nem változtat talán, de annyi biztos, hogy ha ez így folytatódik baj fog történni. Nem tudom, ha megint feltör bennem milyen szintű lesz...

Lehet, hogy most komolytalannak látják páran a helyzetet és komolytalannak gondolnak engem. Lehet tényleg annak tűnik, de számomra ez most a szépen lassan finoman szét morzsolni akaró pokol maga. Egy olyan vulkán, ami szunnyad, de kitörni készül. Amiből néha feltör a láva és minden cseppje fájdalmas. Mégis mit tegyek?


Egy lány.



2013. szept. 17. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Térj észhez, ami nem megy az nem megy.Csinálj értelmes dolgokat,amely feledteti veled, ami fáj!
2013. szept. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok kérdező?
2013. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
miért akarod el felejteni? nekem az után hogy el akarom felejteni.. ügy jön le hogy szereted még mivel írod hogy néha eszedbejut (én ezt így értelmeztem..)
2013. szept. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod elfelejteni?
2013. szept. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, hidd el ez az elfelejtem dolog nem olyan könnyű, maximum enyhül egy kicsit az érzésed iránta azt is csak idővel. Meg ha persze nem látod egy db-ig. De ha annyira rágörcsölsz annál rosszabb lesz, saját tapasztalat.
2013. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=HkTa3-ZZbD8


Kérdező. Ezt nézd meg. És nézz magadba. Tudom mit érzel, mert velem is ez volt. Aztán megpróbáltam változni, erősen akartam és végül sikerült. Aztán lett egy új párom, aki végre szeret és megbecsül.

2013. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Teljesen megértem mit érzel, jelenleg én is ilyen helyzetben vagyok, csak nem tudom hogy tényleg elakarom-e felejteni, mert a mienk se veled se nélküled kapcsolat, de nagyon szeretem...mondjuk nálunk a távolság az ok :( de, tudom mit érzel, most épp nem vagyunk együtt, de megakarja beszélni dolgokat, de volt amikor az öngyilkosság is megfordult a fejemben, meg hogy fájdalmat okozzak, hogy jobban fájjon a fizikai fájdalom hátha enyhíti a lelki fájdalmat, de arra már rájöttem, hogy ilyent nem szabad csinálni...de szenvedek, próbálom magam elfoglalni, elterelni a gondolataim, mondjuk barátaiddal találj ki programot hogy addig se gondolj rá!!!! Kitartást! 21L
2013. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak: Pont azért akarom elfelejteni mert szeretem még. Az utolsó írmagját is kiakarom magamból (nem túl szép szóval) irtani.


5. válaszolónak: Értem amit mondasz és hát nem egy egyszerű dolog. Tudom, hogy mi (vagyis gondolom) hogy mi az "elengedésnek" a folyamata, de néha visszazuhanok és úgy érzem nem enyhül semmi. Mintha ugyan ott tartanék. És a probléma, hogy nap mint nap látom. De ezt nem tudom kiiktatni. Próbálom elviselni, persze, de rohadt nehéz. A visszaesések miatt pedig elvesztem a reményt az "úgy is változik a helyzet" témában.


6. válaszolónak: A videót megnéztem és köszönöm, hogy elküldted. Az biztos, hogy elgondolkodtatott.

2013. szept. 19. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!