Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek megőrültem? (19/F)

Szerintetek megőrültem? (19/F)

Figyelt kérdés

Minden a középiskolában kezdődött. Előtte stabil 4-es tanuló voltam. A középiskolába hihetetlenül leromlottak a jegyeim, de nem érdekelt. Olyannyira, hogy 9.-ben meg is buktam.

Mivel faluban élek, ezért a középiskolát egyfajta kultúrsokként éltem meg. Előtte voltak barátaim, utána semmi.

Egyszerűen bekattantam. Nem tanultam. Be szerettem volna vágódni, de nem ment.


1 éve itthon vagyok, esti iskolába járok, de nem megy. Le kéne érettségizni, de nem fog menni.

Kétségbe vagyok esve, nem tudom mit csináljak.

Megbolondultam.

Lassan egy éve nem voltam emberek között. Előtte 4 évig csak az iskolába jártam.


Hangulat ingadozásaim vannak. Valamikor normálisnak érzem magam, valamikor teljesen depressziós leszek, hihetetlen ingerlékeny vagyok.

Megrémülök magamtól.

Dagadt vagyok, nincsen senkim. A szüleim nem értenek, nem törődnek velem. Sosem beszéltem velük a gondjaimról, csak eltartanak. A bátyám kiskoromtól a csúfol.


Olyan mintha mintha meghülyültem volna. Sokszor úgy érzem, hogy sírnom kéne, de nem tudok.


Nem birok így semmit csinálni, nem érdekel a tanulás.

Valamikor azt érzem, hogy nem kellenek barátok. Máskor pedig kellenek.


2013. ápr. 8. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, úgyan ne legyél ennyire drámaian drasztikus. Csuán komplexusaid vannak, szorongsz, talán enyhe pánikbetegésg, de mivel ilyen reálisan látod magad valszínűleg az elméd épp. Az hogy nem tanultál lustaság és akaraterő hiány, eljárni helyekre meg csak te tudsz, úgyértem ha akarsz elindulsz, ha nem nem, semmitteni és várni a csodát nem profitál dolog, szintén ambició hiányra utalhat és ömbizalom hiányra. Érzelmileg labilis vagy, és talán kicsit pszihikailag is ingatag, ezt okozhatta a kudarcélmény és a magányosság. Beszélned kéne valakivel mert az elfojtott érzelmek még nagyobb problémát okozhatnak
2013. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tökéletesen értem a helyzetedet! Ugyan így élek mint te! Én is elb@sztam a középsulit,előtte voltak barátaim,már nem igazán vannak.Ugyanezt érzem mint te,hangulatom változó,egyik nap minden "oké" másnap idegbeteg vagyok.Ja,és esti iskolába járok. Annyiba különbözünk,hogy én tanyán élek nem faluban. Szóval eléggé hasonlítunk. Ha gondolod írj privát üzenetet!
2013. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Van valami hobbid, amit szívesen csinálsz?
2013. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!