Lehet megőrűltem?

Figyelt kérdés
Az baj/gáz ha beszélek a pósztereimhez?
2013. ápr. 8. 10:53
 1/10 anonim válasza:

Gáz.

Szerintem csak magányos vagy.

2013. ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor gáz, ha vissza is szólnak
2013. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
rajongás, vagy magány, de ennyiből nem lehet pontosan megállapítani
2013. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én a macskához szoktam angolul beszélni, mert másokat a környezetemben zavar, ha nem értik, mit mondok.
2013. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én gyakorolnám a helyedben a készséget. Ha képekhez tudsz beszélni és azok "válaszolnak" akkor remek műértő, festménykritikus, fotókritikus lehet még belőled, hiszen kommunikálsz velük.


Bár ha van egy Ferráris posztered az ajtón és egy meganfox segg az ágyad fölött akkor nem tudom, hogy mennyire árnyalt ez a kommunikáció.


Milyen poszterek és mit beszélsz nekik?

2013. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
One direction. Köszönök nekik. Amelyik képen mondjuk szomorú,akkor mondom neki hogy ne legyél szomprú,sokkal aranyosabb ha vidám vagy :)
2013. ápr. 9. 14:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Aztarézfánfütyülűjit neki...
2013. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hmm... én képzeletbeli emberekkel szoktam beszélgetni,meg magammal, sőt a tükörkémmel is, és az állataimmal detto, és minden állatnak köszönök amivel szembetalálkozom. :) Ja, és a mobilomhoz, meg a számítógépemhez is. Szerintem dilisebb vagyok, mint te.:D

Am,szerintem sok ember beszél magában, pl. uncsitesóm is, csak ő közben úgy csinál,mintha a kutyájához beszélne.:D

2014. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

*tükörképemmel

Ja,és még annyit, hogy a mai világban már nem normális, ha valaki normális.

2014. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem az utolsó jóarc lehet
2014. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!