Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítség! Megőrültem?

Segítség! Megőrültem?

Figyelt kérdés
Nemrég beleszerettem egy film/sorozatszereplőbe, aki NEM LÉTEZIK! sokat gondolkoztam mit tegyek, de ez egyáltalán egészséges???? (csak értelmes válaszokat várok)

2013. jún. 15. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Persze hogy az hisz több millió ember hisz istenben pedig nincs.
2013. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Először is: NE AGGÓDJ! Nem te vagy az első, és pláne nem az egyetlen.


Ami történt az az, hogy kivetítetted az adott karakterre az ideális, pontosabban a tökéletes partner képét. Már csak annyit kell tenned, hogy visszaszerzed tőle: mert az a Te részed. :)


Ilyen kivetítésekkel kezdünk bele kapcsolatokba is, szóval ez természetes, annyi a különbség, hogy most az illető nem létezik. Szóval egészségesebb, ha ez egy élő személyen alakul ki.


Összegzés: meg tudod szüntetni az érzést, képes vagy rá. Fantáziálsz róla: az még belefér, de ne ő legyen életed szerelme, és pláne ne a társad egy életre :D

2013. jún. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!