Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy rendbe...

Mit csináljak, hogy rendbe jöjjek?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, ha mérhetetlenül nagy ürességet érzek magamban? Ehhez még hozzájön, hogy minden szétesőben van körülöttem, és mindentől nagyon távol érzem magam. Csináljam a dolgomat, ha van, vagy valami hasznosat, hátha elmúlik. Sokszor úgy érzem, jobb lenne inkább rákosnak, vagy valami nagyon durva betegnek lenni, csak ne mentálisan vagy lelkileg legyek beteg. A haláltól egyáltalán nem félek, azért mondom ezt. Még csak mással se vagyok annyira jó kapcsolatban, hogy miatta aggódnék a halálom miatt.

2013. szept. 2. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a kérdést,az a bajod hogy jelenleg nincs semmi célod?Üresnek érzed az életed?


Valami célt próbálj megtalálni.

Az meg azért jó lenne ha lenne 1-2 ember akikkel jóban vagy.

2013. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanezt éreztem én is sokáig, néha még most is, amikor nagyon rosszul jönnek össze a dolgok..

Először is ezt először fejben kell eldöntened, hogy most akkor "megváltozok"..


Próbálj meg meditálni, hihetetlenül nagy hülyeségnek tartottam először én is, de ha már egy kicsit belejössz, rengeteg pluszt tud adni a mindennapjaidnak..


Én akkor éreztem magam mindig ilyen üresnek, amikor nagyon fáradt voltam, semmire nem tudtam koncentrálni, egyszerűen semmi nem járt a fejembe, és nem fizika munka vagy ilyesmi miatt, hanem csak szimplán nem aludtam ki magam..


Még esetleg az okozhat gondokat, hogy nem eszel eleget, vagy össze vissza eszel és nem viszel be elég vitamint a szervezetednek, ettől lehetsz ennyire letörve..


Sportolj valamit! Menj el futni vagy akármi amit szeretsz..


Esetleg olvass, fejlődik a szókincsed, kulturáltabb leszel.. Ez is rengeteg pluszt ad..


Nos első ránézésre ezek mind unalmas dolgoknak tűnnek, gondolom te szórakozni akarsz, élvezni az életet, ez egy számodra megfelelő társaság nélkül nem igazán fog menni..

Ne rágódj a problémákon, inkább kezdj el tenni ellenük akár most azonnal!:))


Ha gondolod leírhatod részletesebben a problémádat, és megpróbálok segíteni..:) Bár ez kortól függ, idősebbeknek nem tudom mi a jó.. Hány éves vagy?:)


17/f

2013. szept. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyén fogalmaztam, elég fárasztó napom volt..:) De azért ettől függetlenül remélem, hogy megérted azt amit írtam..:)
2013. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó társaságba úgy tudsz beilleszkedni, ha pozitív személyiség vagy, a fent említett dolgok azzá tehetnek..:)
2013. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Célom az van. De néha kételkedek benne, hogy össze fog -e jönni. (Diploma, munka, IGAZI szerető család...)

Köszönöm a válaszokat, kicsit most lenyugtatnak, mert hiába tudom, hogy úgy van, ahogy te is írod, néha mástól kell hallanom.

Én is próbáltam ilyen relaxációs dolgokat, meg olvastam is... Egy ideig jó is volt minden, de egy idő után alábbhagytam ezekkel a dolgokkal, és meg is lett a következménye. Igazi változáshoz meg kevésnek érzem magam, szinte mindentől félek. Főleg más emberekkel való érintkezéstől... De azért próbálkozok, csak eddig mindig a félelem és a gátlás meg mit tudom én minek nevezzem győzött.

2013. szept. 2. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!