Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy rendbe jöjjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy rendbe jöjjek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kb. két hónapja meghalt egy ismerősöm ( elég fiatal volt), és azóta sokkal közelibbnek, és természetesebbnek látom a halált.... amikor a barátommal vagyok, egyfolgytában az jár a fejemben, hogy ma látom utoljára, és akkor elkezdek sírni, és nem tudom abbahagyni... a barátom megértő persze, de gondolom kezd abból elege lenni, hogy egyfolytában vigasztalnia kell.. mit tehetnék ez az érzés ellen?? észrevettem hogy már a többi kapcsolatom is kezd tönkremenni a túlzott aggódásom miatt...
2011. febr. 21. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy te és a barátod?
2011. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én 21 ő 25
2011. febr. 21. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Először is nyugodj meg,ez teljesen természetes dolog...mindannyiunk életében van olyan szomorú esemény,ami után bizony átértékeljük életünket,értékeinket.Nem baj,ha ezért jobban félted a Hozzád közel állókat...:)...a sírást pedig nem szabad visszatartani,oka a gyász...beszélgess erről a családoddal,barátaiddal,és hidd el,hogy meg fogsz könnyebbülni hamarosan.:)

2011. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer arra gondolsz, h ma látod utoljára, akkor gondolj rögtön arra is, h akkor legalább ez az idő hasznosan, tartalmasan teljen és ne sírással... Ne erre kelljen majd emlékezni. Érted...? Pont azért ne sírj neki, hogy ne ezzel teljen az idő. Sírj otthon elalvás előtt, zuhanyzás közben...
2011. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!