Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lumbágót ki kell feküdni,...

A lumbágót ki kell feküdni, vagy inkább mozogni kell vele, hogy rendbe jöjjek?

Figyelt kérdés

2 orvosnál voltam, és két ellenkező vélemény született.

A fekvést a sebészeten mondták, a mozgást, nyájtást pedig Dr. Ormos ajánlotta.. Kiváncsian várom a véleményeket, mindenesetre én mozgok .


2010. márc. 4. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is szenvedek ilyentől (szerencsére mostanában egész jól megvagyok). :(

Én úgy tudom, hogy sokat kell pihenni vele, ha van valaki meg is masszírozhat, az nagyon jó tud lenni. Viszont mozogj is, de csak óvatosan és mértékkel. Még véletlenül se erőltesd meg!

Jobbulást!

2010. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja és csak alul legyél,tudod!Aztán csinád,csinád állat vagy!
2010. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nem olyan egyszerű hogy mit lehet csinálni lumbális probléma esetén nem csoda hogy nem tudják az orvosok se.Ha volt röntgen akkor látni hogy meszesedés van e mert akkor UH kezelés kell ami leporlasztja.Ha csak gyulladás van akkor gyógyszer. Próbáld meg a Flector gélt recept nélkül lehet kapni, 15 éve használom.
2010. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Átkozott lumbágó. Volt benne részem három hónapig, azt hittem belepusztulok. Derekamba állt bele! Pihentem is de nyújtó gyakorlatokat végeztem, nem erőteljesen csak nagyon jólesett felemelt kezekkel nyújtózkodnom.Egy nap többször is.
2010. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt, de én mozdulni is alig bírtam, úgyhogy nálam ez nem is volt kérdés.
2010. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is csak azért tudok mozogni, mert teli van akupunktúrás tűvel a fülem.
2010. márc. 5. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!