Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha lehetne lennétek full-milli...

Ha lehetne lennétek full-milliárdosok?

Figyelt kérdés
Ez egy kérdés ami foglalkoztat engem!Én szívem szerint az lennék hisz ha pénz van =minden van!Ti hogy álltok ezzel?
2009. okt. 19. 22:37
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
83%
Hát..márcsak azért is elgondolkodtató,mert elég jó lenne anyagi biztonságban élni,később idősebbkorunkra biztosítani magunkat,s esetleg a családot!Mert a baj az,h egyre rosszabb a hyelyzet,mind elhelyezkedés,a munka megfizetése,később nyugdíj adóztatása,szűkűkő tb-támogatás stb!S jó lenne ha nem azon veszekednének a családok állandóan h nincsen ez,de kéne pl szükségesebb esetben gyógyszer!! De másrészről viszont: nekem személy szerint túl sok pénz nem kéne...full molliárd nem mondjuk ha bankba le lehetne kötni mondjuk 200-300 milliót annak a kamata eég lenne!! S mondjuk sztem azzal is baj van ha az emberek nem tanulják meg mi a munka,s nem kell semmiért sem dolgozni! Meg romlanak a közösségi kapcsolatok...úgyh full milliomos nem,de többszörös milliomos lennék!!! ( s abból is adakoznék az biztos)
2009. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Én lennék Széchenyi.
2009. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Persze a többi hab a tortán ha mindenem megvan könnyű az élet több idő jut a családra,és pazar az élet!
2009. okt. 21. 17:09
 24/30 anonim ***** válasza:

Életem legnagyobb álma. Én nagyon sokat gondolkodok ezen.. És az a furcsa, most nincs pénzem és mégis bárki kér (ismerős, rokon) szívesen adok, de nem csak pénzről van szó a suliba kaja bármi. De ha full milliárdos lennék, azért azon is elgondolkodnék, h a családba ki mennyit kapjon.

Azt szokták mondani a gazdagokra, hogy zsugorik. Még szép, minnél nagyobb a vagyonod annál jobban véded!

Azért nem osztogatnám szét az egész családfába. Szűk családi körbe mindenki kapna pár milliót és szia.

2009. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Kapott már valaki igaz barátokat pénzért?
2009. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Ki a szart érdekel?? Nekem pénz nélkül sincsenek igaz barátaim.. Ha meg full milliárdos lennék majd pont maradnék itt?

Hát nem húznék innen új élet mindent tiszta lappal és ki tudja, lehet nem változnék meg, ugyan úgy állami iskolába járnék na hopp itt ugrik a majom a vízbe. Akkor nem lesznek igaz barátaid, ha te úgy csinálsz, hogy ne legyenek! Minden csak hozzá állás kérdése.

Nekem is azért nincsenek igazi barátaim mert nem kellenek! Így senki se fog hátba szúrni minden 2. héten.. Bármikor elmehetek innen senki nem fog vissza tartani. I love szabadság! :D

2009. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
"A gazdagság jobb a szegénységnél,márcsak anyagi szempontból is" Woody Allen
2009. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Szeretnék milliárdos lenni, de azzal abszolút nem értek egyet, hogy ha pénz van=minden van.
2010. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
A pénz nem boldogít. Én utálom a pénzt ezért nincs több az életbenmaradásomhoz szükséges összegnél!
2015. nov. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Amikor a kérdező feltette ezt a kérdést és akkor bitcoinba fektett akkor most biztos gazdag lenne
2022. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!