Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen dolgok lennétek?...

Milyen dolgok lennétek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ez egy házi feladat: a kérdése: Milyen növény, állat, tárgy , fogalom és természeti jelenségek lennétek ( az is kell hogy miért) + milyen növény, tárgy...stb NEM lennétek?? (itt is kell hogy miért) Kérlek őszintén válaszoljatok, ne viccelődve

Köszönöm. :)


2010. szept. 19. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
En a nap lennek mert nelkule nincs eso,feny,es meleg. Es ha nem lenne nap akkor nem is elnenk mert a novenyek nem elnek nap nelkul es ez ahoz vezetne hogy nem lenne legvego ami vegzetes lenne az emberisegnek
2010. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

napfelkelte lennék, mert egy új nap kezdését jelzi, új lehetőségek, esélyek, csak jót hozhat


ami nem lennék az a hó, jót nemigen hoz, ellenben hideg, idegesítő és már a hóesés sem olyan, mint régen, nyomasztó az egész tél

2010. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget ( érdekesek de nagyon jók) ;)
2010. szept. 19. 16:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Villám lennék, ugyanis villámláskor ózon és nitrogén-oxidok keletkeznek, az ózon veri vissza a káros ultaibolya sugarakat, a nitrogén-oxidok az esővel keveredve táplálékot biztosítanak a növényeknek.


Egy kis önbíráskodást nem bírok kihagyni: Ezeken kívül jól belevágnék a gonosz emberek seggébe, hadd füstöljön a nadrágjuk!:DDD

2010. szept. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

Nagyon "értelmes" TANÁROD van!


Én EMBER lennék - továbbra is.

Mert embernek lenni kihívás, - és nem korlátozódna kizárólag a fajfenntartásra a létem úgy, mint az állatoké.


És hogy mi nem lennék?

A TANÁROD, mert kevés ilyen barmot hord - pedagógusnak álcázva - a Föld a hátán, mint ő.

2010. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ez a tanár azért adta ezt a feladatot mert me akar ismerni miket és ebből tud következtetni hogy milyenek is vagyunk:S:D ( ja és ez nem biosz kémia frajz vagy ilyesmire kell hanem az oszinnak ) :D
2010. szept. 19. 19:25
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Attól még "lehúzhatja magát a budin"!

-Ilyen baromságokkal "mulattatni" tanulókat.

Mintha nem lenne elég problémátok azzal, hogy az egyre növekvő követelményszintnek megfeleljetek.

Nem az "igazam mellett kardoskodom", de ez az ember nem normális - véleményem szerint.

2010. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor legalább légyszi ne őt szidd!!

Nem muszály vele egyet érteni, de nem ismered őt, tehát ne szidd .... köszi :) én se foglak szidni

2010. szept. 19. 21:37
 9/14 anonim ***** válasza:

Megegyeztünk! :)

-Csak kiakadtam...

-Nem akartalak megbántani.

2010. szept. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

19-es és azutáni válaszoló, ez egy sima önismereti feladat, nem "mulattatni" akarja a "tanár" a "gyerekeket".


Én pszichológus"hallgató" "vagyok", és ÖNISMERETEN végzünk "ilyen" gyakorlatokat, konkrétan "ezt" is "megcsináltuk". Meg"oldást" nem írok, mert ezt mindenkinek "magának" kell kitalálnia "és" megindokolnia.

2010. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!