Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdekes, dolgok:D jó ember...

Kriszesz91 kérdése:

Érdekes, dolgok:D jó ember vagyok?

Figyelt kérdés
Mikor megyek az utcán, és szembe jön velem egy idegen, legyen az nő, vagy férfi, állandóan elmosolyodok, jó kedvem lesz, azok meg nézik, hogy mit mosolygok rályuk, de legtöbbször visszamosolyognak. Mikor meg valahol, akármi baj van, rögtön odalépek segíteni, még akkor is ha nem kérik. Úgy érzem segítenem kell, amiben csak tudok, másoknak. A többi ember meg csak néz. De utána olyan jó jó érzés tölt el. Nemtom... szeretem az embereket?? Mert a mai "önző" világban ez "ritka"\\19F
2011. aug. 7. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Innen érzem, mily tisztaság sugárzik a szívedből. Aranylelkű drágaember vagy te, rágjalak meg
2011. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
meleg vagy?
2011. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
igen jó ember vagy!! tökjó!
2011. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
77%

istenem..

miért van ennyi rosszakaratú ember??

ha egy ember segítőkész és életvidám, szereti az embereket, és ha baj van tud segíteni akkor már meleg??

Ilyen hülye felfogást..

Én örülnék neki ha minden 7-8. ember ilyen lenne. Csak mert akkor nem ilyen színvonalon élnénk.

És a kérdésedre válaszolva. Ne foglalkozz mások véleményével ha neked jól esik segíteni másokon. Jól esik ok nélkül mosolyogni tedd és ne hagyd abba mert ezzel semmi bűnt nem követsz el.

L/14

2011. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Legyél mentős!
2011. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, ez csak a bu-ziság mellékhatása, ne foglalkozz vele.
2011. aug. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tök jó fej vagy! Kár hogy csak a sok savanyúképű ember jön velem szembe az utcán! :( Mosolyogj és segíts tovább! Bár több ilyen ember lenne!
2011. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is nagyon jó dolog, én is folyton mosolygok, szeretek jó kedvű lenni, utálom mikor a metrón mindenki unott fejjel bámul ki a fejéből :S
2011. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hál istennek nem vagyok meleg, de ha te így tudod a dolgokat....
2011. aug. 9. 21:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Tehát örülsz h nem vagy meleg? Vagyis kirekesztő, homofób embergyűlölő vagy!
2011. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!