Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen dolgok lennétek?...

Milyen dolgok lennétek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ez egy házi feladat: a kérdése: Milyen növény, állat, tárgy , fogalom és természeti jelenségek lennétek ( az is kell hogy miért) + milyen növény, tárgy...stb NEM lennétek?? (itt is kell hogy miért) Kérlek őszintén válaszoljatok, ne viccelődve

Köszönöm. :)


2010. szept. 19. 13:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem is bántottál volna meg csak jobb ugy ha tisztázva van:)

Köszönöm a választ neked is utolsó(pszichológus hallgató)

már nagyjából énis rájöttem hogy mi szeretnék lenni :D:D és mi nem

:)

2010. szept. 19. 23:18
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem nincs psychológiai ,előképzettségem, - semmilyen, - de bizonyos vagyok abban, hogy van az önismeret feltérképezésének olyan módja is, amikor nem nézik egy-az egyben hülyének az embert.

Az viszont tisztán látszik, hogy a gúnyolódás már a kisujjadban van - nem éppen kedves hallgató írótárs.

Ha ezt tanítják, akkor megkérdőjelezem azt, hogy ilyen arányokban van-e szükség az értelmiségiekre, ugyanis észrevettem, hogy ha sértve érzi az "érdekeit" egy értelmiségi(nek készülő "valaki"), akkor a legelső fegyver, - amihez nyúl, - az az irónia, - véletlenül sem az, hogy "leereszkedik" annak az embernek a szintjére, akivel konfrontálódik (, és józan észérvekkel érvel).

Ha ettől érzed Magad "valakinek", Magadat minősíted.

Vannak ettől eltérően viselkedő ÉRTELMISÉGIEK is, - de azok olyan ritkák, mint a "fehér holló".

Puszil a Nyuszi!

2010. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Én kígyó vagy kaméleon lennék, köd és juhar.
2010. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. szept. 25. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!