Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha lehetne lennétek full-milli...

Ha lehetne lennétek full-milliárdosok?

Figyelt kérdés
Ez egy kérdés ami foglalkoztat engem!Én szívem szerint az lennék hisz ha pénz van =minden van!Ti hogy álltok ezzel?
2009. okt. 19. 22:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
38%
Nyerd meg az 5.ös lottó főnyereményét :D
2009. okt. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
én is el tudnám viselni
2009. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

első v. vagyok

NANÁ

Megvenném álmaim kocsiját

Delorean dmc 12

2009. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
78%

Elég érdekes. Én nem mondanám el senkinek ha megnyerem.

Most adtunk el téglát és már kérdezte valaki hogy na és mennyiért. és nemszabad megmondani mert azért kérdezi hogy sumákoljon vele. Na szóval arra akarok kilyukadni hogy az emberek száz forintért legyilkolják egymást. Miliárddal a zsebedbe nemigen érnéd meg a holnapot.

2009. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Simán lennék. Az se érdekelne ha érdek emberek akarnának közel férkőzni hozzám vagy sokan megvetnének. Sok dolgot tudnék a pénzből venni, csinálni amivel boldog lennék.
2009. okt. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
77%

Hát ezzel az állítással azért vitatkoznék!

Pénzen nem lehet lelki békét, egészséget, energiát, szeretetet venni! És ha ez nincs meg akkor hiába milliárdos valaki, akkor is csak egy beképzelt, koszivu, anyagias, pénzéhes ember lesz...

A kérdésedre válaszolva, azt hiszem, lennék! DE, nem saját magam javára!

Állatmenhelyeknek, gyermekotthonoknak, gyermekkórházaknak adnám, meg ilyen segélyszervezeteknek... Meg persze a szegény embereknek és a szeretteimnek. Akiknek tényleg szuksége van rá! Ez az egyetlen dolog amiért milliárdos szeretnék lenni, hogy a végtelenségig segíthessek. Bár nem vagyok gazdag, még most is odaadnám az utolsót is.

2009. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
78%

És még valami! Ne higyjétek azt, hogyha elhalmozzátok magatokat tárgyakkal attól boldogok lesztek. Elso pár nap érdekes lenne, de utána már csak szomorúságot okozna, mert nem tudnátok betelni a sok dologgal, és csak mégtobb kellene. A boldogságot nem a pénzben kell keresni!

Személy szerint utálom a pénzt, ahogy írtam, csak azért kellene, hogy segíthessek! Utolsó voltam.

2009. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

Hát én meg veled nem értek egyet. Sok szegény ember ugyanúgy nem boldog ahogy egy pár gazdag sem. Egészséged meg tuti nem tudod megjavítani ha nincs pénzed. Rengeteg minden drága, amihez pénz kell. Kezelések, gyógyszerek stb. Engem meg igenis boldoggá tudnak tenni a tárgyak, ha valami nagyon tetszik és szeretnék olyat akkor bármikor megtudnám venni. Lelki békéd meg gazdagon ugyanúgy lehet ahogy szegényen is és ellenkezőleg is.

Ezt a filozófiát csak a szegény emberek találták ki, hogy valamivel vigasztalják magukat. Ahogy te is mondtad azért lennél gazdag, hogy másokon segíts, és ez gondolom örömmel töltene el. Ergo pénzed van, tudsz segíteni és boldog leszel, és másoknak is örömet okozol. Szóval a pénz nagyon sok mindenre megoldás, még ha ezt sokan nem is látják be. :)

2009. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj, ez olyan mint mikor a kisgyereknek húsvétkor megveszik a nyuszit... Orul neki amíg húsvét van, de utána megúnja, és mi lesz a nyuszival? Ha a nyuszi ott marad akkor már csak a mindennapok dolga lesz megetetni, stb. Tobbé nem tud oromet szerezni a kisgyereknek, mert elmúlt a húsvét és nincs nyusziláz. Ez ugyanúgy van a tárgyakkal is!

Lehet, hogy sok mindenre megoldást jelenthet a pénz, mert túlságosan is civilizált társadalomban élunk... De a pénz inkább ellenség! Hány embert oltek már meg miatta, hányat? Tobb milliót, vagy esetleg milliárdot? A pénz miatt pusztítják az állatokat is, mikor ezt látom a TV-ben vagy akárhol mindig elsírom magam.

A pénz miatt pusztítjuk a világot mi, emberek... Mert nekunk épuletek kellenek meg minden sz@rság, az helyett hogy azt élveznénk, amit ingyen kaptunk.

Az emberek játsszák a fonokosdit, mert pénzuk van.. Pedig csak egy ítélet létezik, az pedig a Sors.

Lehet ezt foleg a buddhista vallásomból kifolyólag nehéz megértenem, de szerintem akkor is igazam van! Kérlek szépen emberek, ébredjunk fel, a pénz csak papír, egyszer mindenki meghal, de nem mindegy, hogy kapzsi életet élunk vagy oszintét...

Nekem a pénz mindig az ellenségem marad, bár tudom, hogy a világnak tud segíteni, ezért ha egyszer gazdag leszek másoknak adom, nekem nem kell!

2009. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%
Pénzzel is lehet őszinte és boldog életet élni... Nekem akkor sem fogod tudni megmagyarázni, hogy a szegénység jobb. Ha gazdag valaki attól még miért ne élhetne teljes és normális életet? Annyi szépség van a világon amit sajnos legtöbb esetben csak pénzzel érhetünk el, de ha nincs semmink akkor mit csinálunk? Rengeteg boldogtalan szegény ember van. Több mint a gazdagok között. A pénz igenis sok mindenre megoldás. Nem mondom, hogy ez a jó, de be kell vallani, hogy ilyen világot élünk.
2009. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!