Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám megakadályozni...

Hogyan tudnám megakadályozni azt hogy ne blokkoljak le felelés közbe?

Figyelt kérdés
Holnap felelek egy versből, és biztos vagyok benne hogy annyira fogok izgulni hogy amikor kimegyek, elkezdem, és úgy a második versszaknál megakadok. Tudom a verset, de valahogy akkor mindig elterelődik a figyelmem, és nem jut eszembe... Már megtörtént pár alkalommal.. Mit tudnék ez ellen tenni?
2013. máj. 29. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
lazíts... ne pánikolj
2013. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez most hülyén hangzik, de ha nem tudod tartani a szemkontaktusta közönséggel nézd a szempilláidat (felfele nézel). Nekem bevállt ...
2013. máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem kell szemkontaktus akkor mobd a falnak a tanár elott gondolt, hogy a baratodnak mondod vagy otthon vagy én is igy gyoztem le
2013. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!