Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért izgulok ennyire felelés,...

Miért izgulok ennyire felelés, és dogák előtt/közben? Van erre valami gyógymód? (házi. )

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Szia

azt nem tudom hogy, hogy lehetne ezt meg akadályoznini vagy segítení sajnos :S ! de visszont én is szoktam stresszelni de utána amikor rá jövök amikor vége hogy tökjó volt meg minden hogy, hogy lehetem ilyen hü.lye amikor tök könnyü volt szal most nem tudom hogy ez mire volt jó az a a haszontalan válasz de azért le írtam :D

2010. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért izgulsz mert félsz,hogy szar jegyet kapsz.ennyi.De amúgy lehet ha beveszel avlami szőlőcukor félét akkor lenyugszol.:)remélem segitettem.:D
2010. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát...téll. ezért..meg inkább az, hogy leégek a többiek előtt :S

na de azért köszi :)

2010. febr. 23. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!