Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy ne izguljak...

Mit tegyek hogy ne izguljak felelésnél?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy semmi tétje csak beszélsz és ennyi
2012. ápr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj. Ha tudod, hogy miről kérdeznek, miből kell helytállnod, akkor az izgulás elhanyagolható.
2012. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tanulj, ne gyakszizz.
2012. ápr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia! Találtam neked pár ötletet és oldalt ami ezzel kapcsolatos!:

Kézmasszázs: Mildred Carter csodálatos könyvében, a "Kézmasszázs a tökéletes egészség kulcsa" című könyvben is vannak remek módszerek az idegesség, az álmatlanság leküzdéséhez. Döbbenetes dolgokat ír magáról a reflexológiáról, állítása szerint több ezer levél igazolja, hogy nagyon sok beteg több éves betegsége szűnt meg akár csak néhány perces kézmasszázs által is, ezért is lett a reflexológia elkötelezett szószólója. Az idegi feszültséget többféle módon lehet enyhíteni. Mielőtt bármit tennénk, alaposan masszírozzuk át mindkét kezünket. A véráram felélénkül és az energiaáramlás azonnal beindul.


Idegrendszeri feszültség ellen: szorítsuk ökölbe, majd engedjük el. Napi három-négy alkalommal és néhány percen keresztül kell ezt végezni. Az idegrendszeri zavarokat kitűnően megszűnteti.


[link]


[link]


[link]

Remélem hasznodra válik! Szép napot neked! :)

2012. ápr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
most mondhatnám hogy tanulj, de én se szoktam, szóval.. én úgy szoktam, hogy próbálok nem az osztályra koncentrálni, hanem csak a tanárra nézek meg ilyesmi, és mondom ami eszembe jut. ha valamit nem tudok, nem szólalok meg, próbálok nem h*lye fejet vágni, és várok amíg nem kérdez mást xD de szerintem a lényeg az osztály, én miattuk vagyok gátlásos, de próbálom kizárni őket és ennyi.
2012. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Robika33 válasza:
Nekem anyukám azt tanította : "Ha ideges vagy, menny el sz.rni!!" Szerintem a kézmasszázzsal meg ezzel együtt tuti sikered lesz feleléskor ...
2012. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!mentek a zöld kezek.
2012. ápr. 17. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!