Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne izguljak?

Mit tegyek, hogy ne izguljak?

Figyelt kérdés
Hetfon,kedden es szerdan vizsgazok...es nagyon izgulok, mit tegyek, hogy ne izguljak enyire?Anyum mindig azt mondja, hogy ha izgulok akor elfelejtem azt is amit megtanultam....Kerlek irjat(normalis valaszokat).
2011. jún. 19. 14:43
 1/5 gggTt válasza:
100%
Vegyél nagy levegőket, és ha már ideírtad a szexualitás topicba akkor egy maszturbálás is segíthet :D
2011. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
verd ki és feküdj el a g*cibe :)
2011. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hath nalam ugy volt hogy csak akkor nem izgultam mar, mikor nem erdekelt,szoval jobb mig izgulsz....Es nem lesz baj szoritok neked:P Kulomben nyugodj meg, nagy levego es megcsinalod, jah es mond magadban kepes vagyok ra kepes vagyok ra...:) Szerencset
2011. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Maszturbálj.
2011. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább mégse.
2011. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!