Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy győzzem le a félelmem,...

Hogy győzzem le a félelmem, mit csináljak, hogy ne izguljak majd annyira?

Figyelt kérdés

Eddig nem sportoltam semmit,vagyis 2évig néptáncoltam.Most kézire járok.Ma voltam az 1.edzésen,legközelebb a szünet utáni héten lesz.Nagyon tetszik eddig,bár úgy érzem született analfabéta vagyok:( Van egy barátnőm,aki régebb óta kézizik,csak ő a saját sulijába ugye és ő mondta,hogy ne aggódjak,senki se volt olyan jó elsőre,meg kell tanulni.

Viszont két hét múlva pénteken lesz egy meccsünk és pont az ő csapata ellen:S

Tényleg nem vagyok egy zseni(még) és 2edzés után meccs lesz:(

Nagyon félek,mert tényleg még sose kéziztem:(

Egyébként a csapat,ahol játszok nem túl erős,tehát akik ellen játszani fogunk mindig megvernek vagy 20góllal.De mégis,nem akarok beégni,félek:(

Hogy győzzem le a félelmem?Mit csináljak,hogy ne izguljak ha engem küldenek pályára?A tanárnő tudja,hogy nem kéziztem még.

Mellesleg,ez egy tét nélküli meccs.Amikor mind a két csapatnak jó akkor van meccs,hogy gyakoroljunk,meg mellette az edzés:)


Előre is köszönöm,hogy elolvassátok és próbáltok hasznos tanácsokkal ellátni!:)

14,5/L


2009. okt. 20. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is kéziztem és az első meccsem nekem is egy edzőmeccs volt még szezonkezdet előtt. Mi NB1/B-be voltunk (Alba Regia) és NB1-es csapat ellen játszottunk. Én is izgultam először de mikor kiléptem a pályára melegítésnél utána már nem volt gond. Mondjuk nekem több edzés volt a hátam mögött, de az edzőmeccs egyébként is arra való hogy tapasztalatot szerezz. Nincs semmi tétje. Persze jó érzés nyerni és a csapatnak is önbizalmat ad, de nem ez a legfontosabb. Valahol el kell kezdened. És ha egy tétmeccs lenne az első meccsed azon még jobban izgulnál. Szóval nyugi. Rendbe lesz minden nyugi.


Bocs hogy egy kicsit hosszú lett. :D


17/F

2009. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ!:)

Remélem nem fogok izgulni,leginkább 7-est szeretnék lőni,nem tudom miért,de azt valahogy szívesen kipróbálnám:)

2009. okt. 20. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ritkán van olyan meccs mikor nincs 1 hetes sem. :D Szóval lesz rá lehetőséged. :)


Előző voltam.

2009. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!