Mi változott bennem?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, és az a helyzet hogy elég béna hangom volt hogy finomabban fogalmazzak, aztán egyszer úgy döntöttem elmegyek a fül orr gégészetre, azt mondta a doktor hogy hangképzés zavarom van és hogy amekkora az ádám csutkám és hangszálam nagyon mély hangomnak kéne lennie, nos amióta elvégeztem a foniátriai "kúrát" teljesen mély lett a hangom, talán ritka mély, és minden lány jobban figyel megnéz engem, akkor mikor nem volt ilyen hangom nem nagyon figyeltek rám, és ezért még nem is volt barátnőm meg önbizalmam se pedig elég helyes fiú vagyok, szerintetek a hangom miatt változott meg minden, mért ennyire fontos a hang?:D bocs hogy sokat irtam, elég beszédes vagyok
2009. okt. 4. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ennyire fontos. :) Legalábbis sokaknak. A kellemes, mély, férfias hang sokkal imponálóbb, mint a kislányos nyivákolós. :) 14/L
2009. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hm...az igaz, hogy a hang fontos, a lányok szeretik a mély hangú fiukat...de lehet, h így te is jobban érezted magad ilyen hanggal...mittom nagyobb lett az önbizalmad, talán ettől is. :)

L17

2009. okt. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves kérdező, hogy kell elképzelni a foniátriai "kúrát"?

Kíváncsi lennék rá milyen gyakorlatokat végeztél ott

2010. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már nem nagyon emlékszek rá ez már elég rég volt xD
2010. aug. 4. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!