Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha már felgyűlt...

Mit csináljak, ha már felgyűlt bennem a sok sz@rság és ki akarom adni? 13L

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy minden ellenem van, nincs aki meghallgat és komolyan is vesz. Kivel lehet ilyenkor beszélni?

13L


2011. nov. 2. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
velem
2011. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én fejemhez is vághatod!
2011. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
na mesélj! lehet tanácsot nemtudok adni vagy ha tudok is az se a legjobb lesz de meghallgatlak!
2011. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
írj naplót! nekem is néha segít. kiírhatsz magadból mindent úgy, hogy nem hallod vissza mástól :P
2011. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

-kiírhatod ide

-írhatsz naplót

-festhetsz/agyagozhatsz/gyurmázhatsz, ami épp kijön

-írhatsz verset, szintén ami épp kijön

-rajzolhatsz, szintén ami épp kijön

(ezekre nagyon jól rá lehet nézni utána, szuperérdekes!)

-kereshetsz valamit, amit szabad összetörni, és minden indulatoddal vágdosd oda, zúzd szét, törd apró darabokra

-felkeresheted az iskolapszichológust

-gondolkozz el, ki van a környezetedben, aki komolyan vesz téged és tisztel. Beszélj vele.

2011. nov. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1. Csak a gitártanárom ért meg 100%ban.

2. Iskolapszichológus...:D Törzsvendég vagyok. Minden apró megmoccanásomért elküldenek.

2011. nov. 3. 16:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Küldenek??? Azt hittem, iskolapszichológushoz önként megy az ember... Ha küldenek, az azt sugallja, hogy ő a "tanár pártján" áll... Pedig nem, a tiéden, azért van ott, hogy Neked segítsen.


Akkor ilyen körülmények között Te hogyan viszonyulsz hozzá? Tudsz vele őszintén beszélni? Megnyílni? Segít?

2011. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
fiatalabb koromban engem is elküldtek agyturkászhoz,mert utált az egyik tanárom(és persze emiatt én sem szerettem)És rosszalkodtam... :) de aztán az agyturkász megmondta anyáméknak hogy velem semmi baj nincs ígyhát mentem magamtól másik suliba...
2011. nov. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hhm... én verseket szoktam írni, és hát, eléggé naturalisztikusak születnek...
2011. nov. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A pszichológus nő, hát...érdekes. A hajviseletemet, az öltözködésem meg a zenei ízlésemet is átnézte és csak szörnyülködött. Semmi értelmes hozzá járnom, csak jobban ellenszegülök, nem szeretem azt a nőt, pedig nyíltan elmondtam a bajaimat.
2011. nov. 14. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!