Booo96 kérdése:

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Amikor álmodom, arról álmodom hogy valaki más vagyok, és egy csatában veszek részt. Mindig más a helyszín, de az álombéli barátaim, rokonaim ugyanazok. Ez persze eddig teljesen normális. Viszont az a bökkenő a történetben hogy ha álmomban megsérülök, a seb reggel ott van ahol az álmomban megsebeztek. Tegnap este azt álmodtam hogy harc közben a kézfejemet megvágták. Reggelre ott volt. Nem sebesíthettem meg saját magam mert nincs akkora körmöm amivel kárt tudnék magamban tenni. Mit jelenthet ez ?
2013. máj. 24. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt hogy vigyázz mert ha álmodban megölnek akkor reggelre meghalsz.....


Csak annyi történik ilyenkor hogy valahogyan megsebesíted megad az éjszaka folyamán és az érzés miatt beleálmodod az álmaidba. Nagyon forgolódós, rugdalózós fajta lehetsz. Ennyi :)

2013. máj. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!