Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Elég leírhatatlan az érzés... Mindenben logikát, válszokat keresek... Csodálom az embereket de gyűlölöm is őket. Évek óta csak tanulok az emberektől hogy hogyan vélekednek dolgoktól... Semmiben nem szenvedek hiányt nem vagyok életképtelen se..(tudtommal) de valami mégis más... Miért van az hogy folyamatosan pörög az agyam és hogy csak már én tudok választ adni a kérdéseimre.... Egyedül érzem magam hiába vannak haverjaim... Eléggé ijesztő az érzés... Nem is tudom már mien érezni lassan ... A világot is csak valami illúzió szerű csapdának érzem.. Ahol minden a hiábavalóságra épül... És egyedül vagyok benne..
2013. febr. 28. 22:07
 1/2 anonim válasza:
ha túlpörög az agyad, és mindenben logikát és válaszokat keresel, az csak amiatt van, hogy iylen típus vagy. olyan munkát kell keresned, ahol levezetődik ez a pörgés. ilyenek például a tanácsadó cégek, de oda nehéz bekerülni. mindenestre ne aggódj, ha ez nem jön be, akkor még mindig visszaköltözhetsz a Szíriuszra.:D
2013. márc. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
up
2013. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!