Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdődött ez az egész, mióta megismertem valakit, akivel szinte teljesen hasonlítunk. Mintha rokonlelkek lennénk. Mivel szerintem ő nem ismer engem mert az föld másik felén lakik, így nehéz lenne kapcsolatot teremteni. Szóval szinte mióta megismertem, esténként mindig először sírok majd a sírásomba bele fojtom a nevetést is. Tehát sírok is meg nevetek is egyszerre. De nem tudom min. Pár hónapja így vagyok ezzel, és ha esetleg még ez is számítana, délutánként néha lepihenek, pedig reggel nem kelek korán és előző este is időben lefekszem. Tehát lepihenek délután és ma is majdnem 5 órán át aludtam ébredés nélkül. Szerintetek mi lehet ez? Érzelmi zavarok? Előre köszönöm a válaszokat, lehetőleg olyas valaki válaszoljon aki ért ehhez a dolgokhoz.

14/L

Köszönöm!


2013. jan. 8. 22:57
 1/3 Tom Benko ***** válasza:
Leginkább, az életkorodat is figyelembe véve, kamaszkori érzelmi ingadozásnak tűnik. Ha nagyon zavar, keress egy erre szakosodott embert, ő majd segít.
2013. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a tináger kor. Majd talán meggyün az eszed. Foglalkozz kevesebbet magaddal.

Lemerném fogadni, hogy ez a rokonlélek valami sztárocska...

2013. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tinikori nyavalya.Persze attól még lehettek rokonlelkek, de ami veled történik, nem ezoterikus jellegű.
2013. jan. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!