Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megőrülök! Mi történik velem?

Megőrülök! Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Mostanában túlzottan átérzem a fájdalmat, és nagyon könnyen átveszem a negatív érzelmeket. Legyen szó akár kicsi, akár nagy dologról, ha szenvedést, kegyetlenséget vagy negatív irányú változást látok, vagy akár hallok is róla, belémnyilall a fájdalom(lelkileg), és napokig ramatyul érzem magam tőle. Előfordul az is, hogy a szívemnél szúrást, vagy a mellkasomnál nyomást érzek. Sokszor azon kapom magam, hogy filózok, hogy fér el ennyi kín a világban, de soha se jutok a megértés szintjére, mert egyszerűen elképzelhetetlennek tartom. Mégis érzem. Ha "olyan" filmet látok, akkor is ugyanez van, hiába próbálom magam győzködni, hogy az csak egy hülye film, stb.( Mondjuk egyébként az is igaz, hogy az örömöt, a pozitív érzéseket is jóval intenzíven élem meg, mint a legtöbb ember, de ez sajnos nem javít a dolgon.) Igen, lehet ezt úgy venni, hogy ez egy ösztönző dolog/"képesség", hogy jobbá tegyem a világot, de sajnos az a tapasztalatom, hogy a kétségbeesés, bűntudat, emberundor, stb. csak leblokkol. Tényleg segíteni akarok, de ez csak bizalommal és önbizalommal mehet!
2012. szept. 2. 14:23
 1/10 anonim válasza:
Én is pont ilyen vagyok, nagyon érzékeny típus. Mindenbe rendkívül bele tudom élni magam. Emiatt sem szoktam például híradót nézni, vagy ha olyan durva dolgot látok a tv-ben akkor átkacsolok, vagy kikapcsolom. Én próbálok pozitívan gondolkodni és nem a világ baját a nyakamba venni és szomorkodni rajta. Ajánlom neked is!
2012. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt én is szoktam, sőt általában úgy is gondolkodom! És abban a pillanatban megy is, mindent "rózsaszínben" látok, tehát elképesztő hullámvölgyeim vannak. Ha mindig ilyen lettem volna, mint fent leírtam, azt mondom, oké, de ez sose fordult még elő, csak az utóbbi 2-3 évben. :S
2012. szept. 2. 14:32
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Tuti 15-6 éves lány lehetsz. Kamaszkori depresszió, majd kinövöd.
2012. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát persze! Ítélkezz csak ismeretlenül. 18 éves vagyok egyébként. Jaa, hogy nem írtam oda? Hát én kérek elnézést...
2012. szept. 2. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Hát szerinted mi honnan tudjuk, hogy hány éves vagy?! Háborodj fel hallod, hogy mertem feltételezni, hogy kamasz vagy, mikor nem adtál meg életkort. Mekkora köcsög vagyok. Ne kérj elnézést, majd én kérek, többször is.
2012. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor meg pont azért ne ítélj. Na mindegy. Akkor se olyan kommenteket várok, hogy egy sz*ros kis tinip*csa majd csak kinövi... mert hiába nem így fogalmaztál, nekem nagyon így jött le.
2012. szept. 2. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Most emelkedsz fel.
2012. szept. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd, ha megkérhetlek? ^^ Sajnos még kezdő vagyok ilyen téren.
2012. szept. 2. 20:28
 9/10 yossarian44 ***** válasza:

Hát pedig ez nagyon úgy néz ki, mint egy késő kamaszkori hangulatváltozásos, depizős időszak. Ilyen - vagy ehhez hasonló - mindenkivel történik a 20-as évei előtt, az ember életének nem a legszebb időszaka.


Esetleg egy pszichológus tudna segíteni.

2012. szept. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha "csak" ennyi a baj, akkor megnyugszok, de ilyet még egy tininél se láttam, pedig rengeteggel találkozom nap mint nap. De azért remélem, neked van igazad :)
2012. szept. 3. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!