Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Csak velem történi...

Mit tegyek? Csak velem történik ez?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években rendre rám jár a rúd. 2008-ban összejöttem egy csajjal, együtt voltunk másfél évet. Maga a kapcsolatot legtöbbször se veled se nélküled viszony jellemezte. Na mindegy, véget ért.

Ebben az évben súlyosan beteg let a nagymamám, agyi infarktust kapott. Anyu nem adta szocotthonba, hanem hazahozta itthoni ápolásra. Az első másfél évben agytörzsi sírása volt, magatehetetlenül hangoskodott már reggel 7 utántól estig. Kibírtuk. Közben végeztem az egyetemet. Most halt meg 2 hónapja. Anyám a bátyjával hadilábon állt már a betegség alatt is, mert semmiféle támogatásban nem részesítette anyut a bátyja, anyagilag sem szállt be, erkölcsileg sem. Ma volt a hagyatéki tárgyalás. Nem egyeztek meg, ragaszkodik a testvére a fele vagyonra, semmit sem tett érte. Bíróságra kerül az ügy. Itthon ráadásul ma van anyu szülinapja is, de az egész üggyel már tele van a f@szom, mert a fäszkalap bátyja miatt anyu itthon kesereg. Minden oldalról csak a szopást látom, a negativitást. Nem bírom érzelmileg ezt, fel fogok robbanni. Összemomlok. MI a megoldás?


Huszonéves férfi.


2013. febr. 6. 19:52
 1/1 anonim válasza:

Hmm... ismerős helyzet... Elmondom nekem hogy volt, és hogyan tudtam rajta túl lépni. Anyu bátya évekkel ezelőtt meghalt de volt neki egy fia, aki konkrétan le se sz@rt minket... Aztán a mamám beteg lett és mi gondoskodtunk róla otthon aztán meghalt. Mindenki nagyon szomorú volt, és megjelent anyu bátyjának a fia, hogy igényt tart arra a pénzre, amit a nagyitól örökölne. Ja és a mama halála után 3 nappal volt a születésnapom. Én következőket csináltam a történtek után: 1. Keress valakit, akinek hasonló élményei voltak és beszélgess vele, ő meg fog érteni. Hidd el jót tesz, ha van valaki, aki megért :)

2. Keress valami olyan hobbit, amivel kitudod adni a feszültséget és leköti a figyelmed :) Én akkoriban fociztam a haverokkal hétvégente.

3. Segíts anyudnak. Igen te is elég sz@rul érzed magad a történtek után, de gondolj bele. Ő elvesztette az édesanyját és a bátyjára sem számíthat. Próbáld meg felvidítani elterelni a gondolatait.

Nekem ezek segítettek átvészelni :) Hidd el kisüt még a nap, jóra fog fordulni a dolog. Ha szeretnél beszélni erről valakinek akkor meghallgatlak szívesen.

2013. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!