Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Már napok óta érzem azt a szorító nyomást a hasamban. Magányosnak érzem magam, holott nincs rá okom (barátaim vannak, bár nem sok, de rendszeresen találkozom velük ). Fiúm sose volt, gyakran érzem úgy hogy nem is lesz, mert nem vagyok elég jó. Bár az alakom normális, az arcommal már több a probléma, tele van mitteszerekkel, amik ugyan az otthoni ápolás hatására halványultak, de azért ott vannak. Bőrgyógyászra sajnos nem telik, ahogy "csinos" ruhákra sem, ami főleg télen látszik meg, amikor 4-5 pulóverben járok állandóan. Csúnyának tartom magam, még soha egy fiú sem érdeklődött irántam. Úgy érzem, a nagy hamis mosoly örökre az arcomon ragad. Már az étvágyam sem a régi, a kedvemmel együtt csökken. Mit tegyek?
2012. dec. 27. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván nem igazi barátok, ha idegeneknek sírod el a bánatod.

Valóban rossz lehet, valamelyest át tudom érezni.Ha belegondolsz ennél rosszabb nem igen lehet, törekedj valamire az életben és amikor összejönnek a dolgok már csak nevetni fogsz.

2012. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A miteszerek idővel elmúlnak, attól pedig nem leszel jó csaj, hogy drága ruhákba jársz. A fiúknak igazából nem a ruha számít (hanem ami alatta van :D), ezt csak a lányok szokták nézni egymáson. A gyógyszer a miteszerekre pedig nem olyan drága, ha jól emlékszem....
2012. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!