Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
A barátnőm elfordult tőlem. Nem keres és most nincs akivel elmehetnék bárhová. Pedig süt a nap, gyönyörű az idő. Nem csináltam semmit, nem voltam bunkó. Kiderült, hogy bordeline-os vagyok és azóta mintha undorodna tőlem. Nem is keres. Nélküle nincs értelme az életemnek :/ mit csináljak?

2013. ápr. 11. 16:17
 1/3 piriiiiii ***** válasza:

Tisztázzunk néhány dolgot. :)

A barátnőd baráti barátnő, mert Te is lány vagy, vagy a barátnőd párkapcsolati barátnő, mert fiú vagy? Nem mindegy. :)

Mindemellett hány éves vagy?

És mi a csuda az a bordeline?

Szerintem amúgy ezt ne itt kérdezd, honnan tudhatná bárki is a barátnődön kívül? Keresd fel Te őt, és kérdezz rá.

Ha kitér, hagyd a fenébe, nem is volt akkor igazi barát, szerelem.

2013. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A baratno ugy ertem hogy en is lany vagyok es O is.

A borderline pedig egy szemelyisegzavar

2013. ápr. 11. 19:08
 3/3 piriiiiii ***** válasza:

Aha, így már mindent értek... :/

Akkor tedd azt, amit előzőleg is írtam. Kérdezz rá, hogy miért változott meg a kapcsolatotok. Ha kitér, ha sokáig halogatja, vagy nem is válaszol Neked semmilyen formában, akkor hagyd, mert az ilyen nem igazi barát...

Az meg, hogy nélküle nincs értelme az életednek... ha tényleg undorodik Tőled egy olyan dolog miatt, amiről lehet, hogy nem is Te tehetsz (nem tudom, hogy ez a bordeline dolog mit takar), akkor több értelme van az életednek inkább nélküle...

2013. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!