Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért inkább csak velem történik?

Miért inkább csak velem történik?

Figyelt kérdés
Én olyan 11 éves koromban láttam az egyik meghalt nagymamámat. Akkor halt meg mikor születtem. 15 éves korom óta néha vannak olyanok hogy megmozdul a függöny pedig se az ablak se az ajtó nincs kinyitva. Kinyílik az ajtó pedig rendesen be volt zárva és senki nem volt a közelben. Olyan mintha leülne valaki a székre. Kopogás este az ajtón de mindenki alszik. Meg sorolhatnék még ilyen dolgokat. Általában velem meg 1x,2x mással is a családban. Nem tudom hogy miért csak inkább velem és hogy igazából miért vannak ilyenek?
2012. nov. 12. 16:56
 1/1 anonim válasza:

Szellemek nem léteznek!Szerintem képzelődsz vagy olyan horror filmet nézhettél amitől berezeltél.Nemrég meghalt a nagypapám és láttam is rémisztő volt, csak képzelődsz mint én!Ne félj semmitől mert a félelem úrrá lesz rajtad, majd később még a sötétben is félni fogsz!!!!!

Nem szaban hinni ilyen butaságokban!

SZELLEMEK NEM LÉTEZNEK!

2012. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!