Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem most?

Miért történik ez velem most?

Figyelt kérdés

Minden össze jön, mostanában. Annyi tanulni valóm van, hgy nem látom a végét, pedig időben elkezdem tanulni aztán az utolsó pillanatba jut eszembe, hogy még mindig van és mindig van. Pedig most már fel is írom. Egész hétvégén tanulok és ha nem, akkor azon stresszelek, hogy mit nem tudok megtanulni még a nap folyamán. Egyszerűen mindenkivel összetűzésbe kerülök. Legutóbb például elhoztam egy dogát és elfelejtettem visszavinni neki már egy ideje és azt hiszik elloptam, holott most azt sem tudom, hol áll a fejem. Próbálom, magam utolérni de úgy érzem mérföldekre vagyok magamtól. A tanulni való is csak gyűlik, közben meg sportolni is akarok mert ha nem sportolhatok megőrülök, mert le kell valahol vezetnem a feszültséget, de nincs rá időm. Szeretnék barátokkal találkozni, szeretném visszavinni az "ellopott cuccot" de nem tudok rá időt szakítani. És a dolgok csak gyűlnek. Egyre több ember kér tőlem számon dolgokat én meg az összeomlás szélén érzem magam. Mit tehetnék? Kérlek segítsetek, hogy amikor veletek ilyen van mit tehetnék?


16/L


2012. szept. 30. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért nem tudod visszavinni a "lopott" cuccot? Mi nehéz abban, hogy fogod, beteszed a táskádba, majd órán kimész a tanári asztalhoz, és lerakod a tanár szeme előtt (vagy diák aszalára, nem tudom kitől kérted).

Egyébként sajnos ilyen az iskola, érettségi évben még nehezebb lesz kicsivel, de ha most az alapokat megtanulod, akkor tanulás nélkül is jól érettségizel, gondolj erre. Egyébként nehezen tanulsz, vagy miért tanulsz sokáig? Nekem 16éves koromban azért nem kellett az egész hétvégémet tanulásra szánni. Ha esetleg gyenge vagy valamiből, akkor járj különtanárhoz, ha megteheted, ha pedig nem, kérd meg a középiskolás(gimis) tanárodat, hogy gyakoroljatok néha délutánonként. Esetleg egy osztálytársadat. Hétvégente pedig lehetne azt is csinálni, hogy elmész pl. péntek du. a bnődhöz, tanultok, majd este elmentek bulizni. Vagy ha nem jártok bulizni, akkor szombaton elmentek moziba. Ilyesmi. Ez nem megoldható? A mozi csak pár óra, kb. 3, és utána is együtt lennél a barátnőddel. Biztos van megoldás:))

2012. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez egy lovardában történt. Az ottani csajszi kéri vissza, de nincs időm kivinni és olyan régen nem voltam kint, hogy pofátlanság lenne, csak 5 perce kiugrani. Úgyhogy elhatároztam, hogy elviszem reggel a buszon oda adom a csajszinak és tőlem egész nap azt csinál vele amit akar. Nem arról van szó, hogy nehezen tanulok. Én a magolós tárgyakból nem vagyok valami jó. Viszont, fizika, kémia, matek ezek könnyen mennek, na meg a nyelv. Az meg a másik ami könnyen megy. Viszont a többi. És a legrosszabb az irodalom. Sose mondja el a tanár pontosan hogy miből írat. Vagy elmondja és írat másból. Van, hogy feladja a fél könyvet, hogy tanuljuk meg. Úgyhogy ilyenkor tiszta stresszbe vagyok, mert nem tudom miből írat és tudom, hogy nem fogom tudni megtanulni. Szóval ez a helyzet. A tanár nem akar délután tanulni, nincs pénzünk magántanárhoz járni, és a barátnőim sorra nem érnek rá az egyéb elfoglaltságaik miatt. Meg én is tudom, hogy úgy nem bírnék tanulni.
2012. okt. 1. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Úristen ez az irodalomtanár elég hülye lehet.. És más osztálytársad is nehézkesen tanul emiatt a buta tanár miatt? Mert ha igen, vagy vegyétek fel hangrögzítőre, hogy feladja a fél könyvet, vagy pedig többen menjetek az igazgatóhoz beszélni, mert többet ér, ha többen mentek:)

Ki kell túrni ezt a tanárt a suliból, mert ez bolond:S Nem lenne szabad így tanítania:(

2012. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Többek stresszelenk emiatt :S
2012. okt. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!