Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El vagyok átkozva? Mi történik...

El vagyok átkozva? Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Az elmúlt két hétben szerencsétlenségek sora kísér. Elhagytam a pénztárcámat bankkártyástul, elhagytam egy fontos számlát, elhagytam egy iratot amit nekem kellett volna leadnom de egy munkatársam írta, otthon hagyok, elfelejtek mindent. Többször haza kellett ugranom itthon felejtett holmikért. Anyagi zűrökbe keveredtem.

A baj nem jár egyedül, tavaszi fáradtság vagy mi történik velem?


2011. márc. 7. 17:30
 1/5 szamóca. ***** válasza:
hát örülj neki hogy csak az elmúlt két hétben. én mind a 20 évemet így éltem le.:D
2011. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én ettől a két héttől kezdek megkattanni!
2011. márc. 7. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
volt már velem is így.annyira belezavarodtam a munkába h mondjuk 1 szerszámot leraktam valahova 1 perc mulva elfelejtettem hol van.de ez általában csak akkor van velem ha sürget az idő.1et megtanultam ...ne kapkodj mert abból mindig gond van.mindent gondolj meg mi hol van hova raktad.csak zökkenj vissza a régi kerékvágásba:)
2011. márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű balszerencse,semmi köze az átkokhoz.
2011. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tényleg hajlamos vagyok a kapkodásra, megpróbálok lassítani, köszi!
2011. márc. 10. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!