Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg akarok halni mit tegyek?

Meg akarok halni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Születésem óta folyamatosan bántanak, megaláznak az emberek ezáltal mindig az érzem hogy egy senki, értéktelen ember vagyok engem senki és semmi nem szeret akinek jobb lett volna meg sem születnie.

De mindig hitegedtem magam, hogy majd megmutatom hogy vagyok valaki, hogy én is értékes ember vagyok. Majd lesz munkám elköltözök és új életet kezdek.

De most nincs semmim van 12 elvégzet osztályom sem szakmám sem érettségim így munkám sem lesz, hogy magam mögöt hagyam az eddigi életem és Mindet, és mindenkit elfelejtsek. Ma telt be a pohár mikor anyám a fejemhez vágja hogy nem vagyok jó semmire és igaza van. Mondhassátok hogy akkor tanuljak de tanulni márcsak térítésesen pénzért tudnék ami meg nincs. 18 vagyok.


2013. ápr. 10. 10:26
1 2
 11/13 anonim válasza:
írtam privit!
2013. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
lehetosegek mindig vannak az mar mas kerdes, hogy hany tizedet veszi az embert figyelembe
2013. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Dani(Dani) válasza:
Löd fejbe magad egy MAGNUMMAL ..
2015. aug. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!